stasko
24.05.22,22:45
Dobrý deň,
po prevode bytu prišlo na rad prehlásenie odberateľa plynu v SPP. Pri okienku nás čakalo prekvapenie: údajne zmluvu na nového odberateľa napíšu iba pod podmienkou, že nový odberateľ podpíše okrem Zmluvy o dodávke plynu súčasne aj: "Zmluva o poskytnutí produktu Uhlíková stopka +", čo údajne znamená záväzok platiť 5€ mesačne naviac, a to na obnovu našich lesov. V opačnom prípade SPP s novým maiteľom bytu zmluvu nepodpíše a bude potrebné si hľadať iného dodávateľa plynu. Pôvodne zamýšľaný dodávateľ ZSE nás ešte pred tým vopred odmietol, s tým, že najprv sa musíme prehlásiť v rámci SPP a až potom sa môže nový odberateľ prehlásiť z SPP do ZSE. Nezostávalo teda nič iné, iba sa poddať.
Takže už dodatočne: máte prosím s týmto nejakú skúsenosť?? Vopred ďakujem.
buchač
25.05.22,05:43
Pri okienku nás čakalo prekvapenie...
===================
Mám za to, že pracovník/čka SPP vás proste a jednoducho oblbla.
Služba Uhlíková stopa je nad rámec normálnej zmluvy a podpisuje sa zvlášť a dobrovoľne....je to vedľajší produkt.

Ajhľa na diskusiu...takých nešťastníkov je viacero.
https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/zmluva-od-spp/

...a ani na stránkach SPP som nenašiel niečo o povinnosti uzatvoriť túto zmluvu.
https://www.spp.sk/sk/domacnosti/produkty-a-sluzby/znizme-spolu-uhlikovu-stopu/
stasko
27.05.22,11:36
Ďakujem za povzbudenie,

na druhý deň som napísal vecnú, ale jednoznačnú, reklamáciu,

následne náhodne idúc okolo iného zákazníckeho miesta SPP som sa tam na tú "povinnosť" zaopýtal,
samozrejme že mi potvrdili že povinnosť je hlúposť, a hneď sme tam aj spísali na "Uhlíkovú stopku" výpoveď,

a na ďalší deň prišla z SPP seriózna jednoznačná odpoveď (čo nie všade je až tak bežné): s ospravedlnením, potvrdením prevedenia požadovanej zmeny odberateľa na odberateľa nového a stornovanou "Uhlíkovou stopkou".

V googli z nie bežného mena oblbovača vyvstal "vše-živnostníček", sedelo by aj bydlisko, ktoré v tej polhodinovej znôžke klamstiev stihol spomenúť,

už len poopravím, že nešlo o oblbnutie, na to som dosť imúnny, ale nekorektnými informáciami a svojim postojom neurobiť zmenu odberateľa šlo o uvedenie do núdze a tým dokonaný podvod. Nehovoriac o poškodzovaní mena SPP, čo sa ale nakoniec, ich rýchlym a serióznym postojom k veci, u mňa našťastie poškodiť nepodarilo...