Letko
26.05.22,08:00
Ahojte,

máte niekto skúsenosti s videoprojektormi? Chcel by som kúpiť domov (byt) na pozeranie filmov, mal by mať wi-fi, prehrávanie filmov z USB, PC, zrkadlenie z mobilu, dobrú svietivosť - možnosť použiť aj vonku. Rozpočet do 600,- €.

Viete mi poradiť, aký by sa do takýchto podmienok hodil najlepšie?

P. s.: dupľujem tému, pretože do starej mi bol zamietnutý prístup.
endura
29.06.22,10:05
Ja by som kúpil ACER X1527i aj keď do 600 sa teraz nedá kúpiť, najlacnejší je za 609 v TPDčku.
Zahraničné stránky spomínajú že má aj pribalený adaptér na zrkadlenie.
Letko
27.07.22,04:45
Zaujímavý výber. Ešte keby to malo bluetooth, žeby som k nemu mohol pripojiť bezdrôtový reproduktor.
endura
27.07.22,05:34
Síce to nemám osobne vyskúšané, ale nedá sa do USB vstupu projektora pripojiť USB rozbočovač a doň USB Bluetooth adaptér? Ak by si pripojil bezdrôtový reprák bluetoothom na zdroj videa (napríklad mobil) a premietal obraz projektorom, tam by mohol byť časový posun zvuku voči videu. Ja to mám riešené tak, že ako zdroj obrazu mám Xiaomi Mibox cez HDMI pripojený k projektoru a bluetooth reprák pripájam k Miboxu.
Letko
27.07.22,05:36
Jedine, že by to podporoval softvér projektora. Ak by som však púšťal video cez wifi, prípadne cez USB kľúč, musel by som to riešiť káblom. Predpokladám, že s týmto projektorom to takto nepôjde.
Dáša_
27.07.22,06:21
niekde som čítala celkom dobrú recenziu na toto https://mi-store.sk/mi-smart-projector-2-eu.html teda netuším, či to má všetko to, čo si chcel :)
Letko
27.07.22,07:01
Má slabšiu svietivosť, takže do exteriéru sa veľmi nehodí, ale ďakujem za tip :)