Jozefruman
30.05.22,18:06
Dobrý deň chcel by sa spýtať ci máte nejakú skúsenosť ohľadom mojho zdravotného problému.nemozem nic jest len neochuteni vývar ak si dam hoc čo iné mam strašne návaly tepla v oblasti líc

Posledný týždeň mi trpne hlava vzadu
veronikasad
30.05.22,16:19
čo na to hovorí tvoj lekár ?
Jozefruman
30.05.22,16:23
Bol som na všelijakých vyšetreniach roentgen zubov, rontgen dutín ,sono ,gasto(na hadici cez usta),u kožnej, ja neviem co všetko a nic mi nenasli :( už som zúfaly
korela
30.05.22,17:55
Sono čoho? RTG pľúc ti robili? Podľa toho, v ktorej časti líc. Ako to riešiš, ako rýchlo to pominie?
Jozefruman
30.05.22,18:04
Sono brucha vedľa pupku lebo som tam niečo citil ale to už prešlo už tam nič necítim ,rtg pľúc mi nerobili,a na licach ako je licna kosť mam taky červený pásik cez obe lica aj cez nos v tej výške lícnej kosti a vyžaruje to od tej kosti licnej dole asi 2,3cm,a ako to riesim v stredu mam ist na nejakí prístroj co mi zriešila známa som zvedavi dúfam že niečo zistia že aspoň čo mi je :(
Jozefruman
30.05.22,18:07
Zabudol som ešte že to nepominie stále to je teplé tie miesta a keď si dám vážne hocičo napr. Chlieb alebo ja neviem šunku tak výrazne mi horia líca až ma zalieva pot no strašne, preto papám len vývar ráno naobed večer
Jozefruman
30.05.22,18:08
Vývar mi nerobí tie strasne navali tepla
buchač
30.05.22,18:09
Jozefruman (Dnes 21:04) na licach ako je licna kosť mam taky červený pásik cez obe lica aj cez nos v tej výške lícnej kosti
===================
...a nebolo by dobré uvoľniť gumičky na rúšku ?
;) :D :D :D
Jozefruman
30.05.22,18:13
To neni z rúška nenosím rúško keď tak minimalne
Terezia13
30.05.22,18:32
skúsila by som neurológa, endokrinológa
kopretinka
30.05.22,19:12
papáš???
Jozefruman
30.05.22,19:14
Ďakujem za radu skúsim
buchač
31.05.22,04:21
Jozefruman (Včera 22:14) Ďakujem za radu skúsim
===============
Bez výmenného lístka toho veľa nenaskúšaš.
faro1
31.05.22,05:54
Ja by som skúsil alergológa, či nejde o potravinovú alergiu. Prejavovať sa môže aj kožnými prejavmi, opuchmi, prípadne žalúdočnými ťažkosťami, ale aj spoločne.
ivka70
01.06.22,06:52
mozno, alergia, histaminova intolerancia, celiakia, helicobakter a skusit si dat urobit aj testy na boreliozu .... tam moze byt viac "povodcov" problemov a naozaj sa hlada ten pravy velmi tazko
faro1
01.06.22,09:29
To neni z rúška nenosím rúško keď tak minimalne
-----------------------------------------------------
To si teda zdravotne na tom veľmi dobre, však covid je len chrípočka. Hrať sa na hrdinu je pre teba to najdôležitejšie..........
Jozefruman
01.06.22,09:51
Ďakujem vám všetkým za rady dnes idem na biorezonanciu neviem co to poriadne je ale skúsim to a zajtra idem k obvodnej a skúsim vaše rady dakujem ešte raz
veronikasad
01.06.22,11:56
od 1.6. už výmenný lístok požaduje aj VšZP
faro1
01.06.22,12:12
Biorezonancia, celé zle......Mal som tú česť zo synom keď mal problémy. Šarlatán je šuvix. Nič nezistil, pýtal peniaze. Nakoniec u alergológa zistená alergia.
--------------------------------------------------------------------
Inak len aby nešlo od začiatku o reklamu na biorezonanciu
korela
01.06.22,12:18
Trochu nerozumiem prístupu, akým to riešiš, aj keď ja alternatívu uznávam, ale vyberám si ju až vtedy, keď mi lekári nevedia pomôcť. A to roky. Byť tebou, nechám zistiť dg pod vedením praktického lekára.
Jozefruman
01.06.22,12:20
Neviem presne co je to ta biorezonqncia už skusam všetko mne to poradila známa,nejde o reklamu,čítal som fóra niekto to chvali niekto že nezmysel
Jozefruman
01.06.22,12:23
Mne už rok nevedia pomoct povedala ze je to môj pocit ze sa stým nestretla ešte:( tak ja už neviem čo mám robiť
korela
01.06.22,12:38
Nájdi si v googli "mapa tváre". Každý defekt na vnútorných orgánoch sa vie prejaviť na tvári, čo orgán, iná oblasť tváre. Ako si to popísal, nemám istotu, čo môžeš mať zasiahnuté.
Ja, čo som nemala pupienok na tvári nikdy, sa mi čelo priečne vysypalo drobnou krupičkou a vydržala som v práci iba 4 hod, inak pocit na odpadnutie. Onedlho aj iný prejav, interná lekárka poslala na gastro, tam bol dlhý čakací termín, tak som si vybrala TČM. Rok prísna očista, malo to zmysel, išlo o tenké črevo, slabosť bola zo slabého vstrebávania živín a iné.
Tá oblasť na čele patrila tenkému črevu.
Druhá vec pred 5 r., prichádzalo mi zle v pokojovom režime, pri žiadnom fyzickom výkone, v horúcom lete. Tak intuitívne som si dávala ľadovú vodu a obklady až na hruď. Do pol hodiny mi červené súvislé fľaky od nosa po lícach zmizli a mohla som normálne dýchať. Myslela som si, že je to iba horúčavami. Nie, našli mi vodu v pľúcach a skončila som neskôr aj na CT, aby vylúčili embóliu.
Tá časť tváre súvisí presne s pľúcami.
Tých máp je tam viac, mne zodpovedá najlepšie jedna.
Jozefruman
01.06.22,12:59
Líca sú podľa tej mapy tváre pľúca,a nos mam červený len tam necítim nic možno to je zapálené z líc neviem ..ale ďakujem ti ajtak za radu zachvilku idem na tu biorezonanciu a zajtra to poviem lekárke som zvedavi co na to povie .ale dýcha sa mi dobre neviem co by som mohol mat z pľúcami každopádne nevyznám sa v tom ďakujem vám všetkym
korela
01.06.22,13:20
Vyššie spomínaš vývary, predpokladám, že mäsové. Tie podľa jedného lekára TČM v Prahe asi ako jediné nepodporujú zápaly v gastro trakte. Už si nespomínam, akú dlhú dobu ich mal ten mladý muž piť, ale po pol mesiaci s tým praštil. Trpí bolesťami podnes, sám mi ukazoval na bruchu dve symetricky uložené miesta, diskomfort mu zasahuje do prac. aj súkr. života. Predtým absolvoval všetky možné vyšetrenia aj v nemocnici, mnohé po fest dobrej známosti, nič mu však nenašli. Alternatíve neverí, lebo v rodine lekári. Trvá to pomaly 10 rokov.
Podľa iného príbehu 30-40 r. liečeného vo Voj. nemocnici, vracajúceho krv zo žalúdka, keď boli lekári bezmocní, tak mu sestrička, ktorá sa na to už nemohla pozerať, poradila bylinkára vrátnika v štud. internáte na Lanfranconi. Stačil jednolitrový paklík byliniek, a úplne sa uzdravil. Dával mu ho so slovami, že jeden by mu mal stačiť, ak nie, pripraví aj druhý. Nebolo treba.
Bolo to dávno, už určite nežije. Lekári ho už nechávali umrieť, to mi rozprával ako pekný zdravý 60 r. chlap.
Moja rada, treba skúšať všetky možné spôsoby liečby, kým sa nepríde na tú správnu.
Jozefruman
01.06.22,13:27
Nie mesoví vývar len čisto zelenina a voda,fúú silný príbeh aspoň si ma trochu potešila že môžu aj bylinky pomôcť ďakujem pekne ze mi dávate rady .
faro1
03.06.22,03:48
Jozefruman (01.06.22 12:51) Ďakujem vám všetkým za rady dnes idem na biorezonanciu neviem co to poriadne je ale skúsim to a zajtra idem k obvodnej a skúsim vaše rady dakujem ešte raz
-------------------------------------------------------
Dnes je 3.6.22 a 1.6.22 si bol na biorezonancii. Nože nám povedz čo zistili, keď to nie je tajomstvo.
buchač
03.06.22,04:32
korela (01.06.22 16:20)
Už si NESPOMÍNAM,
.....
Stačil jednolitrový paklík byliniek, a úplne sa uzdravil. Dával mu ho so slovami, že jeden by mu mal stačiť, ak nie, pripraví aj druhý. Nebolo treba.
======================
TY si NESPOMÍNAŠ ???...no NEVERÍM...:D :D :D
....
ZÁZRAK, PaneBože ZÁZRAK ...
kopretinka
03.06.22,05:12
neviem,prečo sa do neho navážaš kvôli rúšku,veď už dávno je zrušená povinnosť to nosiť,povinne len v lekárni a v zdrav.zariadeniach.
faro1
03.06.22,05:35
Tu predsa nejde o to, že je zrušená povinnosť nosenia respirátorov. Tu ide o to, že dotyčný má zdravotné problémy a čo si myslíš, že covid mu tie zdravotné problémy vylieči? Že covid nie je? V Rakúsku majú denne okolo 3 tisíc prípadov denne. Na Slovensku sa netestuje tak covid nie je..... Že sa navážam. Chudera.
kopretinka
03.06.22,05:36
chudák si ty. chýba ti testovanie? za chvíľu to zase začne,nevieš sa dočkať? veď ty môžeš aj spať v respirátore.
faro1
03.06.22,05:42
Koľko máš rokov? Hlavne že si niečo napísala, ale nie na tému, nič si neporadila Proste chudera.
Nandrolon
03.06.22,06:29
Ty nosíš rúško aj teraz, dokonca tam, kde nemusíš? Ty si iný "pacient". :-)))))))))))))))))))))))))
faro1
03.06.22,06:38
Keby som mal také zdravotné problémy ako zadávateľ témy tak nosenie respirátoru by bolo určite z prevencie aj tam kde sa to " nemusí "
Chobot
03.06.22,07:10
Ale to, že bude nosiť rúško, mu neodstráni jeho problém.
faro1
03.06.22,07:14
Ale chytením covidu mu zdavotný problém zhorší nemyslíš? Potrebuje komplikácie?
Nandrolon
03.06.22,07:16
Tu vidno, že niektorí z tých rúšok ohlúpli, škoda, že toto sa už vyliečiť nedá.
Nandrolon
03.06.22,07:17
PS: som nevedel, že Covid mali iba tí, ktorí nenosili rúška....
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
faro1
03.06.22,07:24
No na toto sa dá len reagovať že si zaostalý vo vývoji pekne povedané.
Jozefruman
03.06.22,07:29
Ja som stále doma tak nenosím rusko ani nič ale keď idem na vyšetrenia tak si dám to je jasne. Aa ta biorezonancia to je nejaké divné dal som ruku na takú myš ako keby od počítača a na display ukazalo co mi je ukazovalo každý organ v mojom tele a ze všetko je v poriadku len ze v tenkom creve nieco malo je už neviem čo hovoril presne ale ze za 3mesiace to dorastie,a obnoví sa to,že to je tým ze pouzivam mikrovlnku doma,potom mi hneď začal diktovať celú a4ku jedál co mozem a nemozem jest ,potom som si sadol na kreslo ktoré malo senzor vzadu na chrbte,na brucho mi dal senzor,na hlavu ,q do rúk také ťažké gulicky kovové o veľkosti tenisových a tak som bol napojení hodinku a to je všetko,že aspoň 4x mam prísť jedna terapia 100 euro,ale to je to ze ja nemôžem jest absolútne nič všetko mi za 3sekundy v ústach reaguje a hned mi horia líca,vážne len vodu a v tom uvarená zelenina,brokolica,mrkva,hrášok,petržlen,bez soli bez ničoho, to jediné keď si dám tak v ústach nezacitim tu reakciu a nehoria mi líca,ja budem mat niečo z chuťami z chutovimi bunkami alebo ja už neviem vaznee :(
korela
03.06.22,07:33
Tvoja nekorektnosť je bezhraničná. Spojil si dva rôzne príbehy.
Návrat k bylinám nikdy neskončil, záujem je a aj bude trvalý.
Nandrolon
03.06.22,07:35
Zarúškuj sa až po zem, vzhľadovo ti to prospeje a mentálne už neublíži.
faro1
03.06.22,07:44
Povedal ten čo vychodil pomocnú školu. Amen.
ivka70
03.06.22,07:53
uz len podla toho, co pises, by ti malo byt jasne, ze ide o podvod .... zbytocne vyhodene peniaze .... :(
buchač
03.06.22,08:31
korela (Dnes 10:33) Tvoja nekorektnosť je bezhraničná. Spojil si dva rôzne príbehy.
Návrat k bylinám nikdy neskončil, záujem je a aj bude trvalý.
=====================
Tvoje príbehy sú vskutku netradičné...proste na neuverenie.

Na jednej strane tvrdíš, že si všetko pamätáš už od dvoch rokov a zrazu si na niečo nespomenieš ??? Fakt zaujímavé...

Tvrdím snáď niečo proti bylinám ako takým ???
Si si istá, že si ma pochopila ?
Lebo ja vravím o tzv. zázraku, že po pár použití nejakých byliniek príde v podstate ku okamžitému vyliečeniu...lebo toto ty tvrdíš.

Takže sa trochu zamysli pred tým, než začneš osočovať...o zamýšľaní pred napísaním príspevku ani nevravím.
bodliak
03.06.22,09:00
Uhol pohľadu. Tomu liečiteľovi to výrazne pomáha.
kopretinka
03.06.22,09:12
neprekonal si náhodou covid?
Jozefruman
03.06.22,09:30
Áno myslím ze je to podvod alebo pre ľudí čo sú psychicky na to horšie alebo tak neako že sadnú si do kresla ponapajaju ich na tie veci a sedia q maju klud alebo možno ani to ,tazko povedat.urcite to nevyrieši akútnu chorobu si myslim
Jozefruman
03.06.22,09:35
Alergologa mam až na 22.7 .skúsim aj to ale načo by som mal alergiu ved nič nejem len vodu zo zeleninou už mesiac cca to by sa asi zlepsilo ci? A áno mam aj kožné také exemi alebo co to je na lakti, bruchu .. skúsim už vsetko
korela
03.06.22,10:08
Prosím ťa, čo prijímaš okrem zeleniny? Ty si prakticky na pôste, čo by ti uškodiť nemuselo. Mohol by si si písať denník, a zachytávať svoju stravu a zdrav. stav, aby si spätne vedel.
To neprijímaš ani žiadne tuky, oleje, čerstvé zel. šťavy, všetko iba varené, a pod, nič? Ani ovocie kvôli cukrom? Neskúšal si k polievke aspoň na mäkko jedno bio vajíčko? To ti povolil teraz? Už si si niečo dal z jeho zoznamu odporúčaných potravín?
Nikde nepíšeš, koľko už trvá u teba tento stav.
.
Niekedy si telo povie svoje.
Ako sa vraví, za vyskúšanie nič nedáš, hoci platíš stovku. Ak ti toto nevyjde, skúšaj ďalej.
faro1
05.08.22,12:01
Máš už výsledky z vyšetrenia, čo ukázali?