reincarnate
02.06.22,20:09
Zdravím, viete mi niekto poradiť kde môže byť problém....občas sa mi stáva, že mi nejde zaradiť spiatočku, keď ju chcem zaradiť tak mi páka nechce na 100% zapadnúť do pozície spiatočky ostane len v takej ako keby 50% pozícií, na 100% sa mi to podarí zaradiť až po X pokusoch, samozrejme spojku mám zatlačenú na doraz. Keď je auto zabehnuté tak spiatočka ide super bez problémov , tento problém so zaradením mám hlavne keď auto stojí pár hodín prípadne keď je auto odparkované v miernom kopci. Neviete čím to môže byť ? Na pár fórach som narazil že s týmto ma problém viac ľudí že im nejde plnohodnotne zaradiť spiatočku ale o nejakom riešení som sa nedočítal.

diki za každú radu
misoft
02.06.22,18:21
No neviem... ale spiatočky sú nesynchronizované často s priamym ozubením. Takže je asi zub proti zubu. A stačí nepatrný pohyb vozidlom a potom zapadne aj sama.
buchač
02.06.22,18:33
viete mi niekto poradiť kde môže byť problém
=========================
Nejaký automechanik by mal vedieť....či ?
Pochybujem ale, že na účtovníckom fóre sa bude nachádzať takýto jedinec...či ?
Nandrolon
03.06.22,07:23
Okrem toho auto musí stáť, nesmie sa hýbať. Ešte ma napadlo, či jej dobre vymačkáva spojka, teda či pri stlačení na podlahu je úplne odopnutá...
faro1
03.06.22,07:40
No ty si geniálne poradil. Vieš čo je to spojka? Nevymačkávaš náhodov citróny?
Nandrolon
03.06.22,08:22
Normálni pochopili, "iní" sa musia dodatočne opýtať. Čo sa ti dnes zase postavil až v autobuse keď si taký nasratý?
faro1
03.06.22,08:27
Ako ty zaostalý vo vývoji.
Nandrolon
03.06.22,08:38
A ty si veľký falus.
:-))))))))))))))))))))))))))
faro1
03.06.22,08:40
Už si bol na vyšetrení u urológa?