Leica
19.06.22,12:47
Moja dcéra je onkologický pacient. Na začiatku tohoto roka jej zistili rakovinu na pečeni, PET CT jej ju zistilo na prsníkoch, lymfatických uzlinách, v kostnej dreni. Lekári stále berú vzorky, zisťujú, kde je origo. Doposiaľ to nevieme. Bola už 3x na chemoterapii. V nemocnici jej stále tečú ATB, krv, proti bolesti ... Jej zdravotný aj psychický stav sa iba zhoršujú.
V r. 2010 sa tu riešilo liečenie rakoviny kvapkami MMS. Má niekto s nimi skúsenosti?
Mila123
19.06.22,12:30
buchač
19.06.22,14:25
Prečítaj si túto tému.
https://www.porada.sk/t225679-ma-niekto-skusenost-z-mms.html

Čo ti z toho vychádza ?
jslancik
19.06.22,18:26
mms je dávno prekonané, pre tých, čo tomu veria. Prišlo CDS a hlavne CDS2. MMS je ozaj blbosť. A každopádne by si bolo treba zvoliť, ktorému typu liečby sa bude veriť. lebo ani jedna ani druhá strana nepripúšťa spoločné užívanie oboch typov liečby (konvenčnej a nekonvenčnej).

skôr odporúčam v tomto štádiu nezabudnúť na vysporiadanie si pozemských záležitostí...
buchač
20.06.22,06:22
MMS, CDS...a podobne je blbosť.
Akože hento čudo je schopné (podľa zdrojov) doslovne vyliečiť toľko chorôb ?
NEVERÍM - NEEXISTUJE...!!!
Ale čo už...nádej zomiera posledná a preto sa nečudujem, že poniektorí šáhnu aj po tejto možnosti " liečby ".
Horšie je to už s tou etikou a morálkou predajcov, ktorí sa neštítia predávať hentú chémiu.
By som rád vidieť, či by niektorí z nich vypil alebo inhaloval Savo...
jslancik
20.06.22,18:08
je to blbosť. ale ľudia sú ochotní veriť rôznym absurdnostiam. napr. celosvetovému spiknutiu pred krátkou dobou...
nesledujem problematiku a neviem, či to niekto predáva. keď som sa v tom trocha orientoval, tak sa predávali iba chemické súčasti (veľmi lacné záležitosti) z ktorých sa dalo jednoducho vyrobiť CDS2. ak niekto predáva finálny produkt s veľkou maržou, tak je to svinstvo. ale čo, iba sa prispôsobil dopytu. keď ľudia chcú byť klamaní, nech sú.
vlado 33
21.06.22,15:00
Pomáha, ako svätená voda na pomazanie.