ludmilaikov
08.07.22,09:33
Doprčic.
Robím už štvrtú várku malinového sirupu, (rôzna teplota, rôzná koncentrácia cukru, či prídavok vody) a stále mi to vo fľaši rosolovatie.
Uvarím, fľaškujem, nesterilizujem.
Kde robím chybu?
Dáša_
22.07.22,07:33
Príliš veľa ovocia.
Robím sirupy neustále, vlastne asi na všetko používam rovnaký recept. 1kg cukru, 1l vody varím aspon pol hodiny. Sirup trochu zhustne. Pridám šťavu z ovocia a cca 1 malú lyžičku kyseliny citrónovej. Najskôr dám len pol lyžičky, vyskúšam a pridám podľa chuti. A to ovocie v podstate hrsť ovocia, prípade čiernych ríbezlí hrsť lístia a trochu ovocia pre farbu. Zalejem asi deci vody, nechám povariť a odstáť v chladničke do druhého dňa. Precedím, zmiešam so sirupom, privediem k varu a hneď nalievam do fliaš vypláchnutých vriacou vodou. Vrchnáky vyvarím pár minút vo vriacej vode a tesne pred zatvorením potieram vrch fľaše aj vrchnák kvapkou alkoholu
Ako nie je úplne bez chyby ten sirup, dalo by sa pohrať s jemnejším precedením. S presnou konzistenciou vareného sirupu. Robím vždy tak 3 fľaše a potom zase z niečoho iného. Už som skúšala fakt všetko možné, mrazené ovocie aj žihľavu, púpavu, mätu s citrónom. Sem tam nakoniec pridávam aj práškové C-čko

https://nanicmama.sme.sk/zavarame/sirup-z-ciernych-ribezli

ešte pridám, sirup nie je podľa mňa o zdraví a vitamínoch :D. Sirup je o ochutení vody.
ludmilaikov
22.07.22,08:03
Ibaže ja spracovávam prebytok malín=čistú malinovú šťavu. Nepotrebujem zvyšovať objem sirupu vodou, musela by som mať viac fliaš a priestoru. Snažím sa skôr o "koncentrát".
Dáša_
22.07.22,08:13
V tom prípade to bude vždy hustnúť. Teda väčšina ovocia bude hustnúť. V tom prípade to teda skús spracovať na malinový džem.
ludmilaikov
22.07.22,08:28
Akurát že džem u nás nik neje. Sirup je super, ibaže nedisciplinovane trocha rosolovatie. Ale nie vždy. Tak hľadám PREČO a ako tomu zabrániť.
viktorviktor
22.07.22,11:56
pektín spôsobuje zahustenie sirupu
internet
Pektinové enzymy pro odstranění pektinů z kvasů, moštů a vín
Dávkují se v poměru 10 kapek na 5 litrů kvasu, moštu či vína. Enzymy Pectinaze nemůžete předávkovat - v praxi spíše platí, že čím větší množství jich použijete, tím rychleji budou fungovat. Jedno balení (15 ml) vám postačí na 100 litrů kvasu, moštu či vína.

posielajú aj na Slovensko /3.2€ + pošta 4.7€/
..w.alkoholesence.cz/alkoesence-cz/eshop/31-1-Turbokvasinky-kvasnice/83-1-Enzymy-ziviny-ciridla/5/759-Enzym-Pectinaze-pro-kvasy-mosty-a-vino-15-ml
aliexpres - zadať Pectinase Enzyme 10 ml
ludmilaikov
23.10.22,15:53
Dakujem
kukučka
23.10.22,16:51
Nechaj maliny vo fľaši kvasiť na slnku a potom preceď, zamiešaj veľa cukru a krátko povar, pozberaj penu. Kvasený sirup nerôsolovatie.
Netreba žiadnu chémiu.
mari2x
24.10.22,06:36
a ovocie musí byť skôr prezreté - vtedy odbúráva pektín,
ako dozreté !
BXLmiami
24.10.22,08:53
Do mrazáku.Koncentrát rozmraziť a dochutiť na čo potrebujem.