jana32
29.09.06,08:16
Ahoj Poraďáci, rada by som počula Váš názor. teraz sa v novinách dosť často stretávam s pojmom právna ochrana občanov a podnikateľov. Ako som zistila takúto formu poskytujú tri poistovne, najviac sa mi páčila DAS a ich podmienky pre mňa ako fyzickú osobu - nie podnikateľku. Prosím Vás máte s nimi niekto skúsenosti ako fungujú, mne sa to zdá super, už len pre istotu , že mi niekto právne "stojí" za chrbtom.
jumper
11.11.06,22:03
no ja som im pisal dva krat a nic neodpisali, tak som ich odpisal ja.
jumper
14.11.06,02:15
Ahoj Poraďáci, rada by som počula Váš názor. teraz sa v novinách dosť často stretávam s pojmom právna ochrana občanov a podnikateľov. Ako som zistila takúto formu poskytujú tri poistovne, najviac sa mi páčila DAS a ich podmienky pre mňa ako fyzickú osobu - nie podnikateľku. Prosím Vás máte s nimi niekto skúsenosti ako fungujú, mne sa to zdá super, už len pre istotu , že mi niekto právne "stojí" za chrbtom.
.. neviem ci ti poradim ale skus legalaid.sk tusim ja by som mal byt v DAS tento buduci alebo obdoba v prahe. dam vediet..
bisou
14.11.06,06:13
Naša firma ma poistené auta v DAS. no zatiaľ sme našťasite ich služby nevyužili.
rosemary
14.11.06,09:23
My sme zasa mali autá poistené v DAS, keď sme potrebovali pomôcť pri havárii v zahraničí, pomoci sme sa nedočkali, tak sme ich zrušili.
Dura
11.12.06,14:08
Skus UNIQA