Ghost1993
17.08.22,19:00
Dobrý deň

chcel by som sa Vás spýtať ohladom prace v Generali konkretne pozicia klientsky pracovnik. Mate s tym niekto realne skusenosti? Co som si zistoval od ludi ktori tam robia cez internet ze daju vam na zaciatku ludi , pretoze by som sa prestahoval do noveho mesta a tam by som nikoho nepoznal, mna to velmi laka, potrebujem zmenit pracu. Ked sa mi zadari tak sa da prist k peknym peniazom. Pracoval by som vo vacsom meste na Slovensku. Aky mate nazor na to?
Mila123
17.08.22,17:12
práca je na základe povolenie NB SR? či na základe PZ?
Ghost1993
17.08.22,17:16
neviem ci spravne rozumiem ale je to praca na zivnost
Mila123
17.08.22,17:18
sprostredkovanie poistenia určite nie je živnosťou....musíte mať licenciu z Národnej banky Slovenska, musíte urobiť skúšky ........
Ghost1993
17.08.22,17:20
samozrejme ze skusky ale samotna praca na pobocke je na zivnost, bolo mi tak povedane a co som sa pytal aj zien z fb ktore tam pracuju
ivka70
17.08.22,17:31
To nie je práca, kvôli ktorej sa oplatí sťahovať a zacinat na novo. Ak nemáš vzťah k tomu, ponúkať a ponúkať niekomu niečo, prerobis aj gate.
Nájdi si radšej normálny pracovný pomer.
avalik
17.08.22,17:42
ak mám sedieť na pobočke, od - do, tak je to závislá činnosť (má byť pracovná zmluva)
práca na živnosť, či ako finančný sprostredkovateľ registrovaný v NBS je podnikanie - t. j. ty im budeš platiť za prenájom miesta v pobočke, prenájom PC, atď.?

veľmi dobre si rozmysli, či sa ti oplatí práve kvoli takémuto neistému podnikaniu sťahovať, netreba mať veľké oči, x poisťovákov už pohorelo
Mila123
17.08.22,19:30
Ghost1993....... nepíšte mi SS, pýtajte sa verejne...... nepracujem a ani by som nepracovala ako poisťovák...........a ako uvádza Ivka70, má pravdu............musíte mať veľa, veľa známych aby ste ich presvedčili, že investovať do "Vašej spoločnosti" sa im naozaj oplatí.....musíte poznať aj produkty iných, konkurečných spoločností,.........musíte sa vedieť "predať"........... a tá živnosť to určite nie je......JPP????https://podpora.financnasprava.sk/063802-Pr%C3%ADjmy-z-%C4%8Dinnost%C3%AD-sprostredkovate%C4%BEov-pod%C4%BEa-osobitn%C3%BDch-predpisov-
Martuk
18.08.22,07:19
Klasicka robota poistovaka. Budes obvolavat klientov, cudzich, pripadne z kmena poistovne, ak ti nejakych daju a casom, ak vydrzis, tak svojich a ponukat im produkty. Musis mat gule na robotu s ludmi a budes musiet znasat tlak vedenia, ze malo robis a ked sa ti bude darit, tak ti este pridaju na plane. V generali som robil 4,5 roka, tlak enormne vysoky a prt z toho. Tak nam osekali provizky a bonusy, ze som isiel prec. U mna poistovnictvo a bankovnictvo uz nikdy v zivote.
duves
18.08.22,11:04
Práveže predávať poistné produkty znamym je úplne zlá voľba.
buchač
09.04.23,14:25
Marianna199725 (Dnes 15:09) Mám jednu otázku? Môžem?
===============
To sú už dve otázky...;)
romana147
09.04.23,19:29
"Mám jednu otázku?"
Toto nie je otázka- opytovacia veta,ale
oznamovacia veta s otáznikom, čím
sa stáva VETOU SAMOSPOCHYBNOVACOU :d