afrolucas
19.08.22,11:57
Pocas sledovania TV kanalov, mi v roznych intervaloch uplne vypadne zvuk. Zvysovanie a znizovanie hlasitosti nic nerobi, pomaha iba bud vypnut a znovu zapnut TV, alebo prepnut na iny kanal a zvuk zas ide normalne. Mozem sa vratit hned aj na povodny kanal a zvuk ide tiez normalne. Potom zase po nejakom case (v roznych intervaloch cca 15 minut - 1 hodina, niekedy aj 2 hodiny) zase zmizne zvuk a zase musim preladit stanicu alebo vypnut a zapnut telku. A takto stale mizne zvuk dookola.Nevie niekto co s tym? TV som zresetoval do vyrobnych nastaveni, ale nepomohlo to... Zacalo sa to diat po cca 5 rokoch pouzivania. Dakujem.
buchač
19.08.22,10:43
Buď rád...mne takto robí občas obraz.
TV sa sám vypne a aj zapne...alebo neviem prepnúť kanál.

Čo sa čuduješ, že po 5 rokoch. Veď je to tak akurát aj na predlženú záruku.
Z niečoho musia aj servismani žiť...či ?
A fabriky chrlia a chrlia nové mašiny.

Čo som sa pozeral na nete, tak v mojom prípade odišla nejaká súčiastka, takže len servis. No vzhľadom k okolnostiam (odvoz, dovoz, oprava..) na to dlabem. Všetko dokopy by ma vyšlo kľudne aj na 200-300€...takže si počkám, kedy telka skončí úplne a kúpim si novú.
Ono tie opravy sú proste zvyčajne nerentabilné...teda pokiaľ nemáš známeho a zaplatíš len za súčiastky.
misoft
19.08.22,12:56
Nuž - 5-ročné kurvítko začalo svoju činnosť. A ako buchač naznačil - oprava bude skôr drahšia, ako nová telka.