bertik2222
01.09.22,12:34
Kolega to prehána s hulenim, stale si niečo vymyšla, aby som ho odviezool domov z práce a aby sa tam zhulil. Ak nema davku je agresivny. Nechcem ho nabonzovat vedeniu to o tom itak vie. Nakolko bol davnejšie liečeny pre agresivne spravanie. Pomôže mu liečenie?
Chobot
01.09.22,12:01
Niekomu liečenie pomôže, niekomu nie. Ako to máme my vedieť? Ja si kôr myslím, ž nie.

A čo od nás chceš vedieť? Čo máš urobiť? Či ho oznámiť vedeniu?
bertik2222
01.09.22,12:14
či nemate niekto skusenosť s takým človekom ako si myslíte že to skončí? mne už raz rozbil okuliare, radšej som to nechal tak.trochu sa ho bojím
sances
01.09.22,14:34
Nikto by sa nikoho nemal v práci báť.
Náležite si to s "kolegom" na rovinu ujasni keď bude mať svetlú chvíľku aby pochopil že už pretiekol pohár.
A áno, ak to nejde inak, nepochopí, natri ho.
Ak je u vás tak nepostrádateľný že mu to vedenie toleruje, ale bo má výhody typu povolanie syn - požiadaj ty o preloženie inam.
Už mu v žiadnom prípade nerob službičky ani typu odvoz, ani kryjem Ťa..
Kolega je kretén a Ty tým nemôžeš trpieť! tak
bertik2222
01.09.22,16:42
S takým človekom ťažko on povie pravdu ak sa pomyli, prišiel kvoli lenivosti a tráve o dobru ženu a dve zdravé deti. Peniaze som vravel, že mu nepožičiam už. Na trávu a cigarety?
buchač
02.09.22,04:09
- bertik2222 Dnes 13:34
Kolega to prehána s hulenim, stale si niečo vymyšla, aby som ho odviezool domov z práce a aby sa tam zhulil.
- bertik2222 (Dnes 19:42) Peniaze som vravel, že mu nepožičiam už. Na trávu a cigarety?
- bertik2222 (Dnes 15:14) mne už raz rozbil okuliare
- bertik2222 (Dnes 15:14) či nemate niekto skusenosť s takým človekom
- ako si myslíte že to skončí?
=======================
- Ty máš akože nejakú povinnosť voziť ho domov ? Aj ti prispel na palivo ?
- Ty si mu akože požičal love ? Aj ti ich vrátil ?
- Aj ti ich refundoval nejako ? Alebo čakáš, že ti rozbije ksicht ?
- Ono záleží od toho, čo je to skúsenosť.
- Ako to skončí ? To je vo hviezdach.
Ty mu budeš robiť poskoka aj naďalej alebo sa vzoprieš.
On môže skončiť ako troska a nik a nič mu už nepomôže.