carolitos
16.09.22,16:37
ahoj , úplne mi blbne prehliadač google , zamŕza , nachvíľu naskočí , potom sa prestanú točíť kolieska , nereaguje vôbec , naskočí čierna obrazovka , potom nachvíľu znova nabehne , následne zas úplne nereaguje , čím to môže byť ? ďakujem
misoft
16.09.22,18:32
Bordel v OS. Preveriť na prípadnú škodnú.
Nestabilné pripojenie.
Poškodený profil.
Neaktualizovaný OS + GCh.

Je toho viac - preveril si si to?
carolitos
17.09.22,04:04
spistil som komplet antivírusový program , resetoval som chrome , resetoval som modem, reštartoval som počítač. som amatér , takže nie všetkému rozumiem
carolitos
17.09.22,04:55
ale stále mi dole svieti modrý krúžok , Windows 11 je pripravený pre váš počítač , ja mám Windows 10 a nechcel som 11 , mám si ho dať , umení sa niečo ?
misoft
17.09.22,06:00
Spusti Chrome v Safe mode (inkognito) - dolná lišta - vyhľadávanie (lupa) - napíšeš chrome.exe -incognito a Enter - Chrome sa spustí bez všetkých doplnkov, žiadne cookies - vyskúšaš. Ak pôjde hladko - tak príčinou môže byť niečo v prehliadači, čo si pridával.(nejaké doplnky) - stačí zistiť, ktorý.

Ohľadom antivírusu - aký? Ak je to niečo: Avast, AVG, NOD, a iné - odinštalovať ich pomocou ich utilít na odstránenie AV programov (inak ostávajú zvyšky a robia problémy) a používať v OS vstavaný Defender.