Zuzka2510
28.09.22,21:13
Dobrý večer chcela by som sa informovať zamestnávateľ odhlásil zamestnancov zo zdravotnej poisťovne čiže nemá žiadnych zamestnancov, ale v zdravotnej mu bolo povedané že ako zamestnávateľ sa nemá odhlasovať ak nezanikol, pretože sa môže stať že v budúcnosti bude zamestnávať ľudí. Chcem si to aj tu overiť či je to pravda, pretože v každej zdravotnej mu to takto bolo povedané. Rieši to už dosť dlhú dobu a stále to vraj tak platí a nevie či má odhlasovať firmu alebo nie. Ďakujem
Mila123
28.09.22,19:17
áno, je to tak.....odhlásiť sa má až vtedy keď zanikne spoločnosť, nie ako zamestnávateľ.........neviem si predstaviť situáciu, keď má podnik, zamestnávateľ iba dohodárov na pár dní v mesiaci, teda je potrebné ich prihlasovať a odhlasovať na dni kedy pracujú........a tak by ste museli počas jedného mesiaca párkrát prihlásiť zamestnávateľa a znovu odhlásiť zamestnávateľa........
Zuzka2510
28.09.22,19:21
A to nevadí ak to bude trvať aj roky kým zamestná niekoho? Ide o to že je to už staršia záležitosť a zamestnávateľ to už niekoľkokrát s nimi riešil či má poslať alebo nie a oni stále že nie. Len sa bojí aby potom nedostal pokutu. Mohla by som Vás poprosiť o usmernenie kde by som tú zmenu našla, aby mal istotu že je to tak? Ďakujem pekne za Váš čas.
tigy
29.09.22,05:40
Tu je vyjadrenie všetkých zdravotných poisťovní k tejto povinnosti (v skratke, Dôvera vyžaduje, ale nepostihuje, maximálne vyzve k odhláseniu; VšZP a Union nevyžadujú, vedú zamestnávateľa aj naďalej ako neaktívneho):

https://podnikatelskecentrum.sk/odbornik-radi-odhlasenie-zamestnavatela-pri-odhlaseni-posledneho-zamestnanca/
Mila123
29.09.22,06:10
tak ho odhláste......
Zuzka2510
29.09.22,06:27
Ďakujem pekne
kn-alka
29.09.22,06:32
už ani Dôvera nevyžaduje - kolegyňa bola s odhláškou a poslali ju "do kelu", že netreba