Eri9
03.10.22,03:18
Dobrý deň, potrebovala by som pomôcť s výberom vhodného poskytovateľa live TV.
Mám neobmedzený internet od 4ky, no v skutočnosti je to 300GB. Minulý mesiac som si stiahla Touch TV, ponúkali 2 mesiace na skúšku zdarma. Spotrebu som nekontrolovala - až včera som sa náhodne kukla, a vidím že mi zostáva 30GB na 15 dní, hups ????.

A tak prosím pekne o radu. Ktorá služba má najmenšiu spotrebu dát ?
(Lepšia TV, SledovanieTV, Antik, Skylink, Kiki atď...)

Bývam v odlahlejšej oblasti bez optiky, káblovky atď tak toto je jediné riešenie.

Budem vďačná za odpovede.
ivka70
03.10.22,03:50
miesas internetovu televiziu so satelitnou ... TV cez satelit nema ziadnu spotrebu dat, internet ani nepotrebuje, ked sa pripaja cez kartu ...TV cez internet ma taku spotrebu, kolko ju vyuzivas ....
buchač
03.10.22,04:09
ivka70 (Dnes 06:50) ...TV cez internet ma taku spotrebu, kolko ju vyuzivas ....
------------------------
Veď o tom to je....či ?

Zadávateľka má tzv. Nekonečný internet od 4-ky, no v konečnom dôsledku má len tých 300 giga.
Bežnému užívateľovi internetu na prehliadanie stránok stačí kľudne takých 20 giga. Ale ak už ide o nejaké pozeranie filmov, videí, počúvanie hudby...nuž tak tam spotreba veru aj rastie. Po prečerpaní limitu dochádza k spomaleniu rýchlosti prenosu a vtedy je problém natiahnuť úvodnú stránku nejakých novín.
...a čo som onehdá pozeral, tak podobné podmienky majú skoro všetci providerkovia...respektíve horšie za oveľa vyššiu sumu.
===================

Bývam v odlahlejšej oblasti bez optiky, káblovky atď tak toto je jediné riešenie.
-----------------------------
...a satelit ništ, nie je signál ?
Taserda
04.10.22,01:13
Pozerať SD stanice, HD obmadziť, znížiš tak spotrebu dát. Satelit je najlepšia voľba.
ivka70
04.10.22,05:32
live TV je vhodna skor pre tych, ktori maju optiku a neobmedzene pripojenie na internet , u teba by som preferovala satelitnu TV