rasto77747989
18.10.22,11:16
Stala sa mi takáto vec:dnes je utorok a dotyčný prišiel za mnou že som mu v piatok nabúral auto.Isty si nie je ale hľadá vinníka.podotykam že dnes je utorok čo robil od piatku že by si to celý víkend nevšimol.Ja nie som si vedomý že by som také niečo urobil.ani na mojom aute nie sú žiadne stopy.Dakujem
ivka70
18.10.22,09:36
Co by si chcel robit? Povies mu, ze ty si to nebol a nech hlada dalej.
A mohol si kludne nevsimnut par dni, ze ma oskrete auto, nie vzdy vodic obieha cele auto dokola, aby zistil, ci nahodou niekto nieco neposkodil.
veronikasad
18.10.22,09:38
nabúral na parkovisku ?
Chobot
18.10.22,09:39
To sa pýtaš vážne? A chceš aj nejakú odpoveď?
rasto77747989
18.10.22,10:06
Veď som si aj myslel že to nemusím riešiť ale ide mi o to aby si ten dotyčný nedovoľoval a trochu ho uzemnit myslím to obrazne
romana147
18.10.22,11:24
na porade ho neuzemníš
ani sa to nenaučíš
bud to v sebe máš
alebo NEMÁŚ ! :D
misoft
18.10.22,17:46
Jednoducho mu povedz, že ty o tom nič nevieš. A ak ťa chce obviňovať - kde má dôkazy. Ak by pokračoval ďalej (a máš guráž), tak mu odkáž, že budúca jeho "návšteva" bude považovaná ako obťažovanie a bude sa riešiť inde - s dôsledkami pre neho.
buchač
18.10.22,17:58
- že dnes je utorok čo robil od piatku že by si to celý víkend nevšimol.
- Veď som si aj myslel že to nemusím riešiť ale ide mi o to aby si ten dotyčný nedovoľoval a trochu ho uzemnit
- Ja nie som si vedomý že by som také niečo urobil.ani na mojom aute nie sú žiadne stopy
====================
- Hm...takže ty každý deň (cez víkend) niekoľkokrát zbehneš na parkovisko a skontroluješ auto ?
- uvažoval si aj o takej možnosti, že majiteľ ide na blint a dúfa, že sa niekto prizná k tomu, čo nechtiac urobil ?
Takže o akom dovoľovaní je tu reč ? Ty by si konal inak, ak by poškodenie bolo väčšie a tým nákladnejšie na opravu ?
- svojho času si jedna ženská tiež nebola vedomá toho, že mi vzala blinker...a nebyť suseda, ktorý ju videl, tak by som si platil opravu sám. Na jej aute nebol ani ťuk.
jslancik
18.10.22,18:01
najlepší sú tí, čo presne vedia, kedy pri ktorom obchode alebo kde im niekto ťukol auto, oškrel lak. lebo je úplne bežné pri každom nastupovaní do auta/detto pri odchode od auta kontrolovať, či niekde nie je tukanec, škrabanec a pod. to by musel byť iný maník...