sloniatko
25.10.22,03:46
Dobry den mam naplanovanu operaciu vybratie polypu na maternici bojim sa narkozy ja viem ze je to maly zakrok ale pri poslednej operacii po prebudeni som sa nemohla nadychnut...a mam aj menzes..popvedali ze nevadi..
romana147
25.10.22,04:28
"po prebudeni som sa nemohla nadychnut"

Ale nakoniec si sa predsa len NADýCHLA
či ..... ? ? ???????????
veronikasad
25.10.22,06:15
Poradaci za teba tento problém nevyriešia. Ak je operácia nevyhnutná, nezostáva ti nič iné len dôverovať lekárom, že pri tomto zákroku sa to nestane. Pred podaním narkózy treba upozorniť na problémy, ktoré sa v minulosti vyskytli
lujza.j
25.10.22,06:55
Zdá sa mi,že sa nato aj pýtajú...či nebol v minulosti problém.... tiež som sa naposledy bála....ale potom ma ukľudnila jedna poradáčka:)že už sú modernejšie narkózy ako keď ma naposledy "dusili"....
buchač
25.10.22,07:38
lujza.j (Dnes 09:55) Zdá sa mi,že sa nato aj pýtajú
==========================
Dobrý anestéziológ sa na predoperačnom vyšetrení pýta na všetko možné.
O celom pohovore ohľadom anestézie sa vyhotovuje záznam, ktorý pacient podpisuje.
Pred samotnou operáciou si na sále anestéziológ overuje zápis...teda, mal by.
veronikasad
25.10.22,08:00
Len kde tých dobrých po 1.12. nájsť, keď väčšina z nich dala výpovede? U nás v pondelok otvorili v nemocnici nový urgent a polovica lekárov z neho je vo výpovednej dobe...
sloniatko
25.10.22,19:01
ano nadychla...ale to vsetko okolo toho bolo strasne...neprajem nikomu...chcela som radu mozno dovod vysvetlenie rozumne a nie znevazovanie alebo podcenovanie situacie..asi odpoveda niekto kto nezazil...a budte rada
romana147
25.10.22,20:24
NIEKTORí TO ZO SVOJHO VNúTRA BERú VážNE, iní nie,
,
okrem svokry ležali na poJISovej izbe ešte 2,, zajtra mi odstránia arytmiu tak , že mi zastavia srdce a potom znovu naštartujú - - BOJÍM sa // neboj sa , mne to robili už 2krát , nič to nie je
skúsenosť je NEPRENOSNÁ