comodo
13.11.22,09:02
Nemám doma dobrý signál na niektoré i domáce rádiové stanice a kedže príjem cez internet je dobrý a už takmer všetky stanice vysielajú i online , tak asi netreba hladať miesto kde normálne rádio nechrčí . Lenže napr. v kuchyni nemám PC a zrovna tam by moja milovaná patrtnerka rada počúvala pri jej kuchrárskom umení. Sú v ponuke nejaké DAB prímáče , kde ale nie sú všstky stanice. Ako teda prímať internetové vyslielanie bez PC s dobým zvukom ? Dalo by sa napr. riešiť príjem cez mobil , alebo tablet a k tomu bluetooth reproduktor ? Dokáže mobil zároveň prijímať wifi a vysielat bluetooth ? Alebo že by bolo na trhu rádio s nejakým firefoxom či exprolerom na priamy príjem z https://www.... ?
kopretinka
13.11.22,08:14
nemáš v mobile rádio?
comodo
13.11.22,08:19
mám
kopretinka
13.11.22,08:27
veď tam je kopu staníc,zapneš,dáš si slúchadlá alebo prepneš na reproduktor,nič k tomu iné nepotrebuješ...........
duves
13.11.22,10:00
avalik
13.11.22,11:11
v mobile mám stiahnutú apku českého rozhlasu - je tam aj archív,
ďalej mám apku Replaio Radio - tam navolené stanice podľa môjho výberu
comodo
13.11.22,11:27
Ľudkovia , ja viem chytiť stanicu. Mne sa jedná o to , ako to počúvať , aby to nemalo škrekotavý mobilový hlas , ale ako ten zvuk dostať normálne počúvateľný , teda z väčšieho reproduktora. Zopakuje teda otázku: Dokáže mobil , alebo tablet prijímať wifi a zároveň vysielat bluetooth do externého repra ? Alebo že by bolo na trhu rádio s nejakým firefoxom či exprolerom na priamy príjem z https://www.... ?
avalik
13.11.22,11:35
máš priamo internetové rádiá, mobil dokáže naraz fungovať s wifi aj bluetooth (počúvam vybrané net rádiá aj v aute) ... ja mám dobrý zvuk na mobile či na počúvanie hudby alebo slova
faro1
13.11.22,12:32
duves
13.11.22,13:45
A ako znie téma? Pytaš sa ako počúvať intern.radio bez PC.
mirko70
13.11.22,16:18
Ak som to správne pochopil,pýtaš sa či nejaká rádio appka dokáže vysielať a ty to môžeš počúvať cez repro. Odpoviem takto. Ak to dokážeš počúvať v bluetooth slúchadlách tak áno aj repro,len to treba mať spárované v mobile. Druhá varianta sú dokovacie stanice,tam záleží na danej značke,kde sa môže pripojiť repro aj jackom a pod.
comodo
18.11.22,20:18
ano , asi pôjdem touto cestou. Momentálne po večeroch gúglujem a vdelávam sa v obore :-)
faro1
19.11.22,05:37
Ja mám v kuchyni internetové rádio Sencor. Nemá to chybu, žiadny šum, počúvaš stanice z celého sveta.