glen
16.11.22,13:55
Platil som na eshope kartou, cez 100€. Platbu som neoveril 3DS kodom no aj tak mi bola ztrhnuta. Na eshope objednavka nepresla a neprisiel mi ani ziaden email. Eshop nema okrem nefunkcneho kontaktneho formularu ziadnu moznost kontaktu. Navyse sa tvaril ako Francuzsky ale potom som zistil ze je z HK.

Uz dva mesiace sa snazim platbu reklamovat u Fio ale dva mesiace ma posielaju do <>, ze nemam na dolozenie ziadnu komunikaciu s eshopom.

Kartu mam mastercard. Mam okrem Fia, ktore na mna ako dlhorocneho zakanzika totalne serie, moznost sa este niekam obratit? Ked som mal Diners, nez odisli z nasho trhu tento rok, tam bola ochrana spotrebitela na prvom mieste. Vo Fio a MC sa zda ze ani nic take neexistuje.
Chobot
16.11.22,13:12
Pravdepodobne si sa stal obeťou podvodu. Keďže si kartou platil vedome, FIO ti nemá prečo vracať peniaze. Ochranu spotrebiteľa zvykne garantovať predajca, resp. web stránka - napr. Aliexpress vráti platbu, pokiaľ predajca tovar nedodá.

Aká webová stránka to bola? Existuje ešte? Ak nie, tak je to jasné.



A máš vôbec aktivované 3D secure ku karte?
glen
16.11.22,13:49
Eshop existuje, kinostalgia.com, 3ds mam aktivovane. Jasne ze islo o podvod ale ved to nemoze takto fungovat ze clovek nema ziadnu zaruku. Aj platba na nespravny bankovy ucet sa da reklamovat. Od toho su predsa na karte chargebacky. Plus uz som nieco taketo riesil v minulosti bez problemov, akurat ze som mal komunikaciu s eshopom ktory nedodal tovar.
kopretinka
17.11.22,07:41
jasne,že to takto môže fungovať,preto aj existujú takéto podvody.