vulxy
16.11.22,19:24
zdar...vie mi poradit niekdo fundovany ci mozu byt na aute vpredu zimne a vzadu celorocne sucasne...ci je to v sulade s kostolnym poriadkom...dakujem
buchač
16.11.22,18:32
464/2009 - VYHLÁŠKA Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky z 3. novembra 2009, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o prevádzke vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách.
vraví, že :
(13) Na vozidle nesmú byť, okrem núdzového dojazdu, súčasne použité pneumatiky rôznych rozmerov a konštrukcií, ak pri schválení nebolo určené inak. Na rovnakej náprave musia byť použité iba zhodné pneumatiky. Konštrukciou pneumatiky sa rozumie konštrukcia diagonálna (BIAS-PLY), radiálna (PLY) a zmiešaná (BIAS BELTED). Zhodnou pneumatikou sa rozumie pneumatika s rovnakým rozmerom, konštrukciou, kategóriou použitia, názvom výrobcu alebo obchodnou značkou, indexom nosnosti, kategóriou rýchlosti a prierezu
vulxy
16.11.22,19:15
vdaka...to znamena ze mozem dat ...
Helkot
16.11.22,19:22
V sulade so zakonom to je, ze na kazdej naprave musis mat rovnake pneumatiky. Ci je to v sulade s kostolnym poriadkom neviem.To sa musis opytat farara
buchač
16.11.22,19:48
vulxy (Dnes 21:15) vdaka...to znamena ze mozem dat ...
=========================
Môžeš, nemôžeš...osobne by som položil otázku inak.
Prečo to tak chceš urobiť ?

Ono veľa záleží od okolností.
Ak jazdíš veľa a na dlhšie trate, tak by som to nerobil. Tiež záleží, kde sa pohybuješ (horské prostredie alebo rovina).

Som kúpil tohto roku jazdenku, kde boli obuté zimušky. Dole ich nedám, pokiaľ nebudem musieť. Potom chcem kúpiť celoročky. Lenže pri mojom malom nájazde kilákov sa mi proste neoplatí prezúvať leto-zima.
Doteraz som mal SUV, lenže to je iný level hrátok...tam je prezúvanie viac menej nutnosťou a celoročky takýchto rozmerov sa ani nevyrábajú.

Takže je rozdiel medzi jedným druhom pneu a tým druhým.
vulxy
16.11.22,19:56
jednoduchy na to mam dovod ...chcem prejst na celorocne ponekud jazdim malo ani kopce ani snech a s tym prezuvanim to je furt otrava....v predu mam celkom slusne zimne ktore mi je luto este vyhodit ale v zadu uz zodrate tak som si povedal ze kupim 2ks celorocne do zadu a prezijem zimu...po zime vymenim aj predne za rovnake celorocne a uz to tak onecham na vzdy...ale este som sa nerozhodol.pravdepodobne nebudem spekulovat a kupim komplet...
buchač
16.11.22,20:07
vulxy (Dnes 21:56) ..po zime vymenim aj predne za rovnake celorocne a uz to tak onecham na vzdy...ale este som sa nerozhodol.pravdepodobne nebudem spekulovat a kupim komplet...
=================
Keď je to tak, ako vravíš, nuž cez zimu nejaký ten dezén pôjde dole a nebudeš mať všetky celoročky opotrebované rovnako. Oni síce nebudú aj tak, ale predsa je to o iných jazdných vlastnostiach.

Radšej kúp teraz...a máš pokoj. Možno aj ušetríš, lebo ceny idú neustále hore...a vieš ty čo bude na budúci rok ?
Akurát dcéra včera pindala, že minulý rok nekúpila letušky a teraz stoja skoro raz toľko.
Taserda
17.11.22,06:25
Chceš ušetriť ale možno prerobíš. Ak nastane situácia že budeš musieť v zákrute "dupnúť" na brzdu môže dôjsť k tomu že zadná náprava predbehne prednú. Autá aj bicykle sú stavané tak že v predu majú brzdy väčšiu bŕzdnú silu lebo fyzikálne zákony. Iba raz neubrzdíš bezpačne a budeš ľutovať na vždy. Zymné plášte majú mäkkú gumu ktorá sa v lete viac šmýka ako letná. Dal by som tam plášte ktoré tam patria a vtedy kedy ich tam treba. Nebudeš mať v zime zimné ale auto pred tebou áno a zaparkuješ v jeho kufri.
ivka70
17.11.22,06:41
To musia byt fakt tvrde zimne plášte...
buchač
17.11.22,06:58
Autá aj bicykle sú stavané tak že v predu majú brzdy väčšiu bŕzdnú silu
---------------------------
Bicykle ? To akože fakt ?
==================
Nebudeš mať v zime zimné ale auto pred tebou áno a zaparkuješ v jeho kufri.
---------------------------
Môžeš mať aj klince v pneu, ale ak nedodržuješ bezpečnú vzdialenosť, tak nabúraš.
==================
Ak nastane situácia že budeš musieť v zákrute "dupnúť" na brdzdu
----------------------------
V zákrutách sa nedupe na brzdy, maximálne jemne pritlačí...do zákruty sa vchádza tak, aby sa nemusela použiť brzda. ;)
Nandrolon
17.11.22,07:09
Bicykel aj motorka má účinnosť prednej brzdy asi 3-4x viac ako zadnej.
Ak ideš na ťažkej moto a dupneš na zadnú brzdu, koleso stojí, píska a ty ideš ďalej. Ak dupneš na moto na prednú brzdu, tak takmer okamžite stojíš.
Na bicykli to z kopca dole nemáš šancu ubrzdiť iba zadnou brzdou, proste to nedokážeš.
Na ťažkej motorke sa ako "hlavná brzda" používa výlučne predná, zadná je iba ako doplnková. Pri bežnom brzdení sa zadná ani nepoužíva, lebo je fakt takmer zbytočná.
Ak potrebuješ max. brzdnú silu, máš a musíš použiť obe naraz, ale tá zadná ako píšem, to je tak štvrtina celkovej brzdnej sily.
bjuty smis
17.11.22,15:38
môžeš, pokiaľ majú symbol m+s
ak jazdíš do at, de, tak symbol " trojhory "......