Negoce
24.11.22,12:09
Dobrý deň, mám problém vyplniť, resp. správne chápať časť A. hore uvedeného tlačiva (vydaného SP). Neviem kedy SP znovu rozhodne k 9. aprílu 2021, kedy k 30. júnu 2021, či 2022 a kedy k 31. decembru 2021 či 2022 a ešte mám otázku, do kedy má možnosť osoba, ktorá ošetrovala člena rodiny požiadať o znovu rozhodnutie o nároku na OČR? pripájam tlačivo SP Ďakujem
https://www.socpoist.sk/formulare/362s
dopĺňam-----žiadala som pred týždňom spätne za všetky OČR od r. 2021, dnes som volala na pobočku, že znovu nerozhodnú, že neskoro žiadam, že musím s každou novou OČR priložiť aj žiadosť o znovu posúdenie, pokým bude MS trvať, pritom termín na žiadosť, resp. do kedy sa dá požiadať mi pani fakt nevedela povedať (nenašla som ani v zákone), že keby to každý takto robil, ony/oni by sa nedopočítali, chcela som informáciu od Poraďákov, nič viac, pravdepodobne napíšem na ústredie, ešte pikoška - pani zo SP mi vravela, že ak rozhodne ústredie SP, nech jej priložím aj e-mail so žiadosťou, aby vedela ako pracovať (bez komentára z mojej strany
ivka70
24.11.22,12:42
ten link na tlacivo je na tvoj lokany disk, skus zmenit na link na SP :)
avalik
24.11.22,17:27
nevieme kedy si žiadala naposledy, od kedy chceš aby znovu rozhodli (je tam "po" nie "k") ... k dnešnému dňu by som dala po 30. júni 2022
... poradiť by ti mali priamo v SP
mari2x
24.11.22,19:31
naštuduj si a nemusíš bla bla