Majkah30
29.11.22,20:16
Dobrý deň prajem, prosím o radu ohľadom zasielania mesačného prehľadu preddavkov na daň cez portál FS. Prihlásila som sa na FS cez slovensko.sk, vybrala subjekt, nahrala som si mesačný prehľad a klikla na ikonku Podpísať KEP-om. Inú možnosť mi ani nedáva. Ibaže potom mi vyhodí tabuľku, že dokument nie je podpísaný a ak kliknem na podpísať, nedáva mi žiadnu možnosť výberu. Niečo som preskočila, zrejme, ale neviem sa pohnúť ďalej. prosím Vás o radu, lebo zajtra je posledný termín na podanie a ja sa neviem pohnúť ďalej
avalik
29.11.22,20:13
pozri na dole na lištu či tam nemáš novú ikonku, podpisuje sa v samostatnom okne po výbere certifikátu
Majkah30
29.11.22,20:38
avalik, nemám tam nič, práveže keď mi zobrazí okienko Výber certifikátu, tak ja tam nemám zadaný žiaden certifikát. keď som sa prihlasovala cez občiansky preukaz na portál FS tak mi zobrazilo zoznam firiem, ku ktorým mám autorizáciu a táto firma tam bola. Ale certifikát mi nezobrazuje. Možno treba urobiť ešte nejakú inú autorizáciu?
Žabinka
29.11.22,20:57
Pozri tu, hneď od 1. strany sa píše o probléme, keď sa nezobrazí certifikát.
Občas sa to stalo aj mne, vtedy som sa odhlásila, vybrala občiansky z čítačky, a skúsila nanovo. Aj viackrát, niekedy.
mari2x
30.11.22,02:09
Ak sa ti zdá, že niečo NEJDE DOBRE na PFS,
tak tam o 4 hodiny zavolaj :D
kn-alka
30.11.22,05:15
... a prečo sa prihlasuješ cez slovensko.sk, prečo nie rovno na stránke finančnej správy? aj tam sa dá prihlásiť cez občiansky preukaz..... aj keď práve som to kukla, aj tam ťa presmeruje na slovensko.sk :(