bz5
02.10.06,06:24
Kúpila som priateľovi tričko, ktoré mu je bohužiaľ malé a chystám sa ho ísť do obchodu vymeniť, resp. vrátiť. Vie niekto poradiť akú dlhú dobu na vrátenie (výmenu) mám?
Barbora.B
02.10.06,04:38
Tak to je skutočne individuálne. Niekde vezmú, respl vymenia tovar naspäť do 3 mesiacov, inde maximálne do 1 týždňa a v niektorých obchodoch neberú tovar naspäť vôbec - posudzujú len reklamáciu. Takže záleží od toho kde bolo to tričko kúpené.
bz5
02.10.06,04:45
Ja som sa pýtala, či môžem v prípade, že bude malé prísť ho vrátiť, povedali, že áno....len už je od toho týždeň preč a nejako sa k tomu nemôžem dostať, tak aby som neprešvihla nejakú stanovenú dobu...
camelfly
02.10.06,04:52
pokial to tricko len skusal a bude zabalene, myslim ze ti ho vymenia aj po tyzdni, vsak ho vlastne z vady nereklamujes, no ak nebudu mat vacsie cisla, korunky ti asi nevratia, skor vymenis tovar za tovar
bz5
02.10.06,05:05
Mám bloček o zaplatení a na tricku je neotrhnutý štítok...Hadam budem mať šťastie :).
rada
08.10.06,11:02
Mám bloček o zaplatení a na tricku je neotrhnutý štítok...Hadam budem mať šťastie :).
Tak ako dopadla výmena? :confused: Dozvieme sa o praktickej skúsenosti aj my zvedavci?:confused:
sasha2
07.04.08,13:04
tiez by som sa rada spytala. ak pride zakaznik do bochodu kupi nohavice povieme mu ak by to bolo male vymenime mu to za iny tovar v tej hodnote on povie dobre a nakoniec vola ze je to male a ze on chce take nohavice a ak nie su tak chce vratit peniaze ze on ma na to pravo? môzem sa niecim ohradit alebo podla zakona mu musim vratit peniaze?