verads
30.12.22,12:19
Zdravím , opät sa obraciam s prosbou na vás. Viete mi poadit nejaky program na vyhotovenie kalendára s fotkami aj s menami ? chcela by som si ho sama vyhotovit. a aj sama doma vytlačit . Zonner mám , chcela by som niečo iné . mala som ich kopec , ale už neviem názvy TK a EZ photo su zastarale na win 11, Niečo take kde sú už hotové šablony .Môj kamarát google mi vyhadzuje len firmy , kde si môžem síce sama navrhnút , ale oni mi ho vytlačia , čo ja nechcem .

Dakujem za pomoc.
wilby
30.12.22,15:23
verads
01.01.23,09:01
Ďakujem pekne , tieto aj mne vyhodil google, mám z nich 3 , ale su trial , s jednym som sa pohrala cca 3 dni a ked som chcea vytlačit ,pýta si cod , teda klúč ,pretože su platene ,neda sa vytlačit . Chcela som niečo už overené , a v týchto nie je slovensky jazyk , v niektorých sa najde česky . tada kalendar s českmi mesiacmi a dńami, a niekde sa dá aj napísat si zlášt , čo je tiež kopec času , ale niekde sa neda len tie čo su prednastavene
ale zato ĎAkujem
duves
01.01.23,09:09
verads
01.01.23,12:42
Ďakujem písala som vyššie , že zoner mam, ale v pohode . Budem si musiet asi vystačit .
wilby
01.01.23,17:25
Ono sa vsetko da, pokial sa chce. ;)


Pokial som dobre videl, tak Zonner je sw na editovanie fotiek. Kalendar sa u nich tiez da len objednat.
Programov je plno, ten ja vidim hlavne v menach.
Pri tvojich poziadavkach by som šiel dvoma postupmi
- stiahol adekvatny program, ktory ma moznost tlace a kde by sa dali dopisat mena.
alebo
- urobit kalendar jednoduchym spôsobom a to v excely. Fotky podla vyberu nie je problem pridat (po predchodzej uprave) a tabulky na jednotlive mesiace a aj dni-mena tiez nie je nic tazke. Za pár hodin by to malo byt hotove.