sirinka123
31.12.22,10:49
Dobrý deň. Prosím šikovných ľudí, čo sa vyznajú v mobiloch omnoho viac, ako ja - laik, aby mi pomohli. Mám telefón Honor 10, ktorý už pol roka nepoužívam, lebo mám iný. Ešte počas používania mi ponúklo aktualizáciu, tak som ho aktualizovala a zmenil sa mi OS z Android na Harmony. Teraz som ho dala obnoviť do továrenských nastavení a po obnovení mám čínske znaky a aplikácie, nemám obchod play, iba App Gallery a keď sa do toho dostanem, aby som si niečo stiahla, tak všetko je v čínštine a nič mi nenájde. Chcela som ho dať dcére, ale teraz mi je nanič. Vedel by mi, prosím, niekto poradiť, či je možné sa vrátiť do predchádzajúch nastavení pred obnovou? Nemám zálohovaný.
wilby
31.12.22,10:16
Podla mna je zbytocne davat nejake navody.
Najlepsie bude, ak sa obratis na niekoho, kto tomu rozumie (servis, znamy), lebo takto na dialku je to dost od veci.
mirko70
31.12.22,15:04
Na nete sa nájde kopec návodov ako zmeniť jazyk z angličtiny. Ale predsa sa jeden z čínštiny našiel TU (https://ulozto.sk/file/FdGlwcWmdRfr/change-language-from-chinese-to-english-on-a-huawei-phone-mp4#!ZGWuMGR2AzAxBGx4ZwV1LJHkL2V0ZUWzHzEFJSVho19+F 2L2Mt==)
sirinka123
31.12.22,15:41
Ďakujem, ja by som sa skôr chcela vrátiť z Harmony na Android, neviem, či je to možné.
mirko70
31.12.22,22:30
V mobil servise by to nemal byť problém preinštalovať pôvodný OS,treba sa popýtať,poprípade aj či sa dá aby sa tam ten Harmony nenainštaloval.
sirinka123
02.01.23,07:45
Veľmi pekne ďakujem za rady:-))