wanilka
02.10.06,15:32
potrebovala by som vediet, ci v pripade uzavretia dohody o vykonani brigadnickej praci studenta moze zamestnavatel bez udania dovodu v polovici mesiaca dat "vypoved" odvolavajuc sa na to, ze sme neboli dohodnuti na vypovednej lehote.

ako treba postupovat?

dakujem
Marína
02.10.06,14:05
potrebovala by som vediet, ci v pripade uzavretia dohody o vykonani brigadnickej praci studenta moze zamestnavatel bez udania dovodu v polovici mesiaca dat "vypoved" odvolavajuc sa na to, ze sme neboli dohodnuti na vypovednej lehote.

ako treba postupovat?

dakujem
Pozri § 228 ods. 2 ZP
(2) Dohoda o brigádnickej práci študentov sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej zrušenia. Neoddeliteľnou
súčasťou dohody je potvrdenie štatútu študenta podľa uvedenej dohody. Okamžité zrušenie dohody možno dohodnúť len pre prípady, v ktorých možno okamžite
skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia pracovného pomeru nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju zrušiť dohodou účastníkov k dohodnutému
dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.
wanilka
03.10.06,07:54
ahoj marina,

dakujem za odpoved, chcela by som sa spytat predsa. V dohode nemame uvedeny sposob zrusenia. ja s ukoncenim nesuhlasim, cize moj zamestnavatel mi musi vypoved dohody dorucit pisomne? a od datumu prijatia sa pocita 15 dni.... pracovnych?
Chobot
03.10.06,08:00
ahoj marina,

dakujem za odpoved, chcela by som sa spytat predsa. V dohode nemame uvedeny sposob zrusenia. ja s ukoncenim nesuhlasim, cize moj zamestnavatel mi musi vypoved dohody dorucit pisomne? a od datumu prijatia sa pocita 15 dni.... pracovnych?

Áno, musí Ti ju doručiť a výpovedná doba je 15 dní, ale kalendárnych.