ciaaa
02.10.06,14:52
Prosim, poradte. Ako mam zauctovat zalohu v JU, aby som ju mohla potom zlikvidovat.
Este jedna otazocka. Ako zauctovat v JU, ked mam na vypise z banky takyto text: autom. realiz. pohľ. za zml. úr. z omešk.
Dakujem :D
Jana Acsová
02.10.06,12:56
Prosim, poradte. Ako mam zauctovat zalohu v JU, aby som ju mohla potom zlikvidovat.
Este jedna otazocka. Ako zauctovat v JU, ked mam na vypise z banky takyto text: autom. realiz. pohľ. za zml. úr. z omešk.
Dakujem :DSkúste zadať, v akom programe účtujete. A vopred zálohu fyzicky nelikvidujte. Počkajte na jej vyúčtovanie, resp. na účtovný prípad, ktorý Vám vznikne.
A čo sa týka "autom. realiz. pohľ. za zml. úr. z omešk." - je to sankcia za debetný zostatok? Skúste bližšie popísať a možno sa k niečomu dopracujeme.
ciaaa
03.10.06,05:26
Tak uctujeme vo WinJU a WinOASIS. Aby som upresnila o aku zalohu ide. My sme zaplatili omnoho viac, ako bola dosla faktura. Z 1 casti som uhradila celu DF a zvysok musim dat na zalohu. Ale ako?
Neviem co to je. Zostatok z predchadzajuceho mesiaca bol debetny.
Na vypise mam len: autom. realiz. pohľ. za zml. úr. z omešk. (b suma 14,90. No a predosly mesiac bol zmluvny urok z omeskania. Ma to suvis s tym, ci nie?