kukino7
24.01.23,21:00
Dobrý den. Mám 2 mesiace po operácii karpálneho tunela. Ranu mám stále zhrubnutú, cca centimeter okolo nej znecitlivenú a ked si jemne klepnem pod ranu, tak cítim, ako mi v nej niečo ˝tepe˝... mám bolesti, hlavne ked niečo chytím do ruky, alebo ked sa opriem o otvorenú dlaň... viem, že sa to musí vyhojiť, ale netrvá to trochu dlho?? s druhou rukou som také problémy nemal.
wilby
25.01.23,05:22
Co sa tyka problematiky samotnej, tak v prvom rade je potrebne obracat sa na patricne oddelenie prislusnej nemocnice.
Hojenie po operacii nebyva vzdy rovnake. Nikdy sa neda povedat, ze po akejkolvek operacii musi byt 100% uspesnost.
Kazda rana je zhrubnuta, niektora menej, niektora viac. Totiz dost zalezi aj na operatorovi samotnom.
romana147
25.01.23,06:36
Nie že by ti to pomohlo, ale jednoduchá zlomenina ramennej kosti
pred 18 mesiacmi ! 2 z 3 nervov natrhnuté

3 dávky rehabilitácie
4 týždne Dudince
osobná lymfodrenáž
pred vianocami asi 10 osobných masáží

okrem palca sú prsty STÁLE OPUCHNUTé a zohnú/ zavrú sa od 30 do 60 %,
aj plece sa ťahá
kukino7
04.02.23,21:08
je mi jasné, že sa obe ruky nemusia hojiť rovnako. ale toto mi už príde ako dosť velký rozdiel. s lekárom ktorý ma operoval som sa už o tom bavil, ale moc som sa nedozvedel. preto hladám odpovede aj inde. a neide ani tak o zhrubnutú ranu ako o to, že mám celé okolie necitlivé a stále ma to bolí.