victoria
02.10.06,16:14
Dobrý deň všetci poraďáci zaoberajúci sa problematikou neziskových organizácií ale aj ostatní záujemcovia,

keďže sme tu viacerí ktorí sa zaoberajú účtovníctvom rôznych foriem neziskových organizácií a navzájom si radíme a môj osobný názor je, že v tejto oblasti je stále veľa neprebádaného a aj literatúra a pramene by mohli byť bohatšie na informácie mám pre vás jednu otázku.
Telefonovala som do Neziskového centra či pripravujú v dohľadnej dobe nejaké školenie alebo seminár týkajúci sa tejto problematiky a odpoveď bola že o tom ani nerozmýšľali, podarilo sa mi skontaktovať s pani školiteľkou a chcela by som zistiť či by bol z vašej strany záujem o účasť na školení o účtovníctve neziskových organizácií alebo si pani školiteľku môžem nechať iba pre svoje zvedavé otázky .-) Máme občianske združenie ktoré by túto akciu vedelo zorganizovať len potrebujem vedieť či by bol o ňu záujem.
Ďakujem za vaše odpovede :-)
victoria
04.10.06,13:53
Takže v prvom kole zaujmu sme sa zhodli na tom zeby sme urobili skolenie na podvojne uctovnictvo neziskovych organizacii v prvej casti vseobecne, v druhej casti by sme sa venovali vybranym konkretnym problemom ktore budu zucastnenych zaujimat ale je potrebne aby skolitelka problemy vedela predom aby sa mohla pripravit. Termin - urcite po DPH :-) takze november 2006, miesto konania : Bratislava. V pripade ze mate zaujem, prosim kontaktujte ma cez sukromnu spravu aj s problemom ktory by vas zaujimal. Ak budem vediet konkretny termin a miesto zavesim to na skolenia. V pripade zaujmu urobime na dalsi krat skolenie na jednoduche uctovnictvo a vybrane problemy.
Tesim sa :-)
Otys
09.10.06,18:01
Rada by som sa zúčastnila školenia pre neziskovky, avšak mám tento rok dorobit jednoduche účtovnictvo a potom na budúci rok musime prejst na podvojné, pretože je to asi komplikovanejšie v jednoduchom.Doteraz som este neprenikla do tajov neziskoviek, dúfam, že školenie ma dostane do obrazu. Momentalne účtujem rozpočtovku.Ozvi sa čim skor. OTYS
Lubica3
10.10.06,11:41
Viki, dnes sa objavilo školenie PU pre neziskovky od Johanky - to je to hore spomínané?
Johanka
10.10.06,12:05
Nie, to je iné :) .
victoria
10.10.06,13:25
Hm, no tak vidim ze pokial ja zistujem a pytam sa ci by bol zaujem, Johanka ma so skolenim predbehla :-) No co uz.
raya1
12.10.06,08:06
V ktorom meste by sa asi konalo to školenie ?
Eri
17.10.06,19:06
Neviete o nejakom školení pre neziskovky (občianske združenia) v Košiciach?
victoria
18.10.06,07:26
Nie, bohuzial zatial neviem o niecom podobnom.
victoria
30.10.06,07:48
Oznamujem vsetkym zaujemcom ze skolenie na podvojne uctovnictvo neziskovych organizacii sa uskutocni 20.11.2006 v Banskej Bystrici v Dome kultury. Program aj prihlaska sa objevi co najskor v zozname skoleni.
Pekny den :-)
victoria
14.11.06,12:39
Nakolko zajtra je posledný deň uzatvorenia prihlášok na školenie neziskoviek do Banskej Bystrice, prosím všetkých, ktorí by mali záujem alebo vedia o niekom kto by sa rád zúčastnil nech potvrdia svoju účasť, inak budem musieť školenie pre nezáujem zrušiť. Zatiaľ máme veľmi málo záujemcov :-(
Ďakujem,
kikoza
15.11.06,12:43
Nakolko zajtra je posledný deň uzatvorenia prihlášok na školenie neziskoviek do Banskej Bystrice, prosím všetkých, ktorí by mali záujem alebo vedia o niekom kto by sa rád zúčastnil nech potvrdia svoju účasť, inak budem musieť školenie pre nezáujem zrušiť. Zatiaľ máme veľmi málo záujemcov :-(
Ďakujem,
Poslala som už prihlášku aj poplatok, aj nocľah mám zabezpečený a tu čítam,že zrušiť...:eek: ,hádam nie?
victoria
15.11.06,13:18
Nie, rozhodla som sa že napriek tomu že nás je málo školenie bude. Aspoň bude priestor na vaše otázky a budeme si takí blízki :-)