Marry
02.10.06,18:57
Dobrý večer, chcela som opýtať či mi neviete poradiť kam mám ísť kvôli hygiene. Som z Dubnice a vraj by som mala ísť do Považskej Bystrice, ale neviem ani kam tam mám ísť. Skúšala som to nájť aj na internete, ale neviem či mám ísť na živnostenský úrad alebo či má hygiena svoje sídlo. Stačila by mi nejaká internetová adresa kde by som našla ich zoznam a zistila aspom kam vlastne patríme, neviem či to je podla okresu alebo kraja. Vopred ďakujem za rady.
Stina
02.10.06,17:04
skús cez link http://www.vs.sk alebo krajské úrady. Mali by Ťa nasmerovať podľa toho čo konkrétne potrebuješ.
lenkak
02.10.06,17:05
Zoznam web stránok RÚVZ v SR
Regionálny úrad verejného zdravotníctva - sídlo: www
Banská Bystrica www.vzbb.sk
Bardejov www.ruvzbj.sk
Bratislava hl.m. www.szuba.sk
Čadca www.ruvzca.sk
D.Kubín www.ruvzdk.sk
D.Streda www.ruvzds.sk
Humenné -
Galanta http://www.ruvzga.sk
Komárno -
Košice www.ruvzke.sk
Levice www.ruvzlv.sk
Lipt.Mikuláš www.szulm.sk
Lučenec -
Martin www.ruvzmartin.sk
Michalovce www.ruvzmi.sk
Nitra www.ruvznr.sk
Nové Zámky www.ruvznz.sk
Poprad www.ruvzpp.sk
Prešov www.ruvzpo.sk
Prievidza www.ruvzpd.sk
Pov.Bystrica www.ruvzpb.szm.sk
Rimavská Sobota www.ruvzrs.sk
Rožňava www.roznava.sk/zdravus
Senica www.ruvzse.sk
Sp.Nová Ves web.stonline.sk/szusnv
St. Ľubovňa -
Svidník www.szusk.sk
Trebišov www.ruvztv.sk
Topoľčany www.ruvzto.sk
Trenčín www.ruvztn.sk
Trnava www.ruvztt.sk
Veľký Krtíš www.ruvzvk.sk
Vranov n/Topľou www.ruvzvt.sk
Zvolen -
Žiar nad Hronom www.ruvzzh.sk
Žilina www.ruvzza.sk
penaone
09.10.06,14:19
zdravim mam miestnost kde budem vyrabat a nieje tam voda je to potrebne??da sa to nejak obist ???
lenkak
09.10.06,14:30
veľmi o tom pochybujem. Ak budeš mať výrobu budeš potrebovať aj teplú vodu.
penaone
11.10.06,13:59
no poviem takto ked budme mat napisane sydlo firmy domova adresa a vyrabat budem v garazi tam nemam vodu ani toalety.na vodu by som kupil stroj ako su vo vecich prevadzkach + kupim klimatizaciu mozem tam vyrabat?? chcem sa venovat vyrobe reklamy
lenkak
11.10.06,15:46
pozri sa, ak budeš mať kde chodiť na WC a aj tvoji zamestnanci, tak potom pokiaľ nerobíš s potravinami, hygiena Ti môže povoliť aj takú prevádzku ako uvádzaš. Len musíš si "spraviť" papier pre zamestnancov, že im zabezpečuješ WC + vodu.
kika1
11.10.06,19:44
Dobrý večer, chcela som opýtať či mi neviete poradiť kam mám ísť kvôli hygiene. Som z Dubnice a vraj by som mala ísť do Považskej Bystrice, ale neviem ani kam tam mám ísť. Skúšala som to nájť aj na internete, ale neviem či mám ísť na živnostenský úrad alebo či má hygiena svoje sídlo. Stačila by mi nejaká internetová adresa kde by som našla ich zoznam a zistila aspom kam vlastne patríme, neviem či to je podla okresu alebo kraja. Vopred ďakujem za rady.

Správne je to Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Sídlo je v Považskej Bystrici, ulica Slovenských Partizánov. Je to smerom od pošty po pravej strane, stále rovno. Keď sa v Považskej spýtaš, určite ti poradia. Ale pokiaľ si z Dubnice tak to spadá pod Považskú Bystricu.
penaone
12.10.06,11:07
jejjjj dakujem za poradenie :D pekny den vam zelam