printerscd
07.02.23,10:17
Zdravím
Prosím vás o radu, v priloženej fotke je text zamestnávateľa ktorý urobil zmeny,doteraz nebol problém zobrať ošetrenie kedykoľvek a vždy preplatil celý deň,teraz po novom iba 3 hodiny???

Ďakujem za rady
ivka70
07.02.23,09:22
po doplneni prilohy: nic nezakonne na tom nie je..... je to presne o tom, ze zamestnavatel chce mat na potvrdeni nevyhnutne potrebny cas.....
veronikasad
07.02.23,09:23
Žiadnu fotku nevidieť...
Aký je týždenný fond pracovného času? Máte pružný pracovný čas?
ivka70
07.02.23,09:29
Kedze priloha sa neda posudit, tak len vseobecne:

Zakonnik prace v §141 Dôležité osobné prekážky v práci
hovori o nevyhnutne potrebnom case na vysetrenie alebo osetrenie.
Zamestnavatel k tomu moze ytvorit interny predpis s detailmi za akych podmienok co uzna. Tuto nahradu plati zamestnavatel zo svojich penazi, ich optimalne vyuzitie by mal strazit.
Standardne by mal lekar vyznacit na priepustke cas vysetrenia a zamestnaec ma narok na preplatenie toho casu plus nevyhnuty cas na presun tam a spat do zamestnania. Je napr. celkom pochopitelne, ze ak lekar ordinuje do 12:00, tak zamestnavatel neuzna volno cely den az do 16:00.
Celodenne osetrenie uznavaju zvycajne zamestnavatelia len v pripade, ze ide o vysetrenie mimo miesta bydliska/pracoviska, kde navrat v ramci pracovnej zmeny nie je mozny.

§141 Dôležité osobné prekážky v práci
...
(2)Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:
a)vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení
1.pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,

po doplneni prilohy: nic nezakonne na tom nie je..... je to presne o tom, ze zamestnavatel chce mat na potvrdeni nevyhnutne potrebny cas.....aby narok posudil podla zakona
kn-alka
07.02.23,09:30
https://www.autora.sk/zz/2001/311/#141_Dleit_osobn_prekky_v_prci .....pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas....

Nevyhnutne potrebný čas určí lekár a nie zamestnávateľ

v prílohe nevidím žiadnu nekorektnosť, jasné, že zamestnávateľ má právo neuznať celodenné ošetrenie, ak bol zamestnanec na odbere krvi ráno o siedmej a smena mu začína poobede o druhej

.... zdá sa, že doteraz bol Váš zamestnávateľ príliš zhovievavý....
printerscd
07.02.23,09:37
malo by to už zobrazovat
Chobot
07.02.23,09:38
Ja vidím prílohu...
ivka70
07.02.23,09:40
doplnila som odpoved ....
ivka70
07.02.23,09:40
10:36 ju doplnil ....
printerscd
07.02.23,09:48
Začiname zmenu ráno o 6:00 a už do predu nahlasim že idem napr.k zubárovi takže príde zamna kolega do predu dohodnutý aby ma zastupil
kn-alka
07.02.23,09:51
však áno, a to tam vlastne zamestnávateľ aj píše: nahlásiť dopredu a uviesť na potvrdení čas ošetrenia
printerscd
07.02.23,09:54
Takže môže byť tak ako do teraz,že "platí celý deň" či musí byť pečiatka od dvoch lekárov aby platilo celý deň ?
veronikasad
07.02.23,09:55
Súhlasím s doplnenym posledným odstávcom od Ivky. Návšteva lekára nie je ďalších 7 dní dovolenky, ktorú si musí zamestnanec vybrať celodenným vysetrenim
veronikasad
07.02.23,09:58
Daj si na priepustke potvrdiť čas odchodu z ambulancie a nebudeš mať problém s preplatenim
kn-alka
07.02.23,09:59
ak lekár napíše, že platí celý deň, zamestnávateľ by to mal akceptovať.... ale je pravda, že lekári "klamú"

... a celý deň predsa neznamená, že do polnoci
printerscd
07.02.23,09:59
Jasne,ale zubára mám od práce 40 km, a príde zamna kolega na zmenu takže prečo by mali nemohol uznať celý deň ako do teraz?
veronikasad
07.02.23,10:00
Jarka, takú priepustku by som ako zamestnávateľ najmä pri popoludňajšej a nočnej zmene neakceptovala
printerscd
07.02.23,10:02
Ok,ale ja už do práce neidem v ten deň takže priepustku nevypisujeme
printerscd
07.02.23,10:04
Jasne,chodíme na vyšetrenie iba ak nám vychádza denná zmena
pavol54
07.02.23,10:09
zaujímavejšie je ak má zamestnanec bydlisko 40 km od zamestnávateľa
veronikasad
07.02.23,10:14
Zákonník práce hovorí jasne, nevyhnutne potrebný čas na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení, ktorý musí zamestnanec preukázať...
Ako by si postupoval, keď by si ty bol zamestnávateľom?
Taynee
07.02.23,10:55
Je to v poriadku, zamestnavatel postupuje korektne a zaroven v zmysle Zakonnika prace.
Taynee
07.02.23,10:58
Uznaju ti predsa 4 hodiny - to je doprava ku zubarovi, vysetrenie a doprava naspat. Musis sa vratit po osetreni do prace - je to pracovne volno na navstevu zdravotnickeho zariadenia a na vysetrenie. Nemylme si pojmy. Ak by zakonodarca chcel, aby mali zamestnanci dalsich 7 dni volna na seba a dalsich 7 dni na rodinneho prislusnika, dal by to rovno pod dovolenku a nie ako prekazka v praci na strane zamestnanca. Ak prekazka zanikne - odides od lekara, si povinny prist do prace, alebo si zobrat na zvysok dna dovolenku.
cami
28.02.23,13:04
pridám sa aj k tejto téme, kolegyňa mii tvrdí , že môže mať aj 7 dní Pčka po sebe, ja tvrdím že nie....ak má byť ošetrený 7 dní tak nech mu lekár dá PNku. ako to vlastne je? možno by bolo dobré to ošetriť vo vnútornej smernici (čas nevyhnutný na ošetrenie max 2 dni po sebe)
ivka70
28.02.23,13:09
Zakon nestanovuje, ci moze alebo nemoze byt osetrenie 7 dni po sebe.

Kludne to moze byt tak ,ze zamestnanec bol kazdy den na nejakom vysetreni ... dovod na PN, najma ak ide o vysetrenia u roznych lekarov, v takom pripade nie je.
podstatne je ...a ZP stanovuje, ze ma narok na nevyhnutne potrebny cas.

Nemozete stanovit max 2 dni po sebe, boli by ste prisnejsi ako zakon.
Stanovte sledovanie nevyhnutne potrebneho casu ...na to mate narok a tym vam ubudnu osetrenia vypisovane namiesto PN.
cami
28.02.23,13:11
dakujem