sils
19.02.23,09:48
Môžem nosiť tričko na verejnosti s nápisom DUCE. Preklad je vodca, POCO DUCE. EL COMMANDANTRE, A tričká s nápismi THOR STEINAR, ALPHA INDUSTRI a podobné. Ďakujem za odpoveď
jelalim
19.02.23,09:39
prečo by si nemohla?
wilby
19.02.23,09:57
Ked sa pozries na net, tak na Slovensku je viacero eshopov, ktore predavaju uvedeny tovar. Z toho vyplyva, ze sa tym padom moze aj nosit.
Tiez by som podotkol, ze co nie je zakazane, tak je to povolene.
Aj policajti si oblecu
https://www.cas.sk/clanok/215237/policajt-v-bunde-aku-nosia-neonacisti-chcel-zapadnut/

Doporucujem precitat, hlavne od strany 296
https://www.truni.sk/sites/default/files/uk/f000231.pdf

No na druhej strane si je potrebne uvedomit, ze ide o take nalepkovanie, ktore moze niekoho (napr. policajta) provokovat.
duves
19.02.23,10:02
Možeš, idealny taky napis, aby nikto nevedel, čo je tam napísané. Napr.: Chay kamisa churakuq runaqa moronmi
sils
19.02.23,11:15
Ďakujem za odpoveď. Ešte sa porozprávam s niekým aj od policajtov,kvôli osobnej skusenosti s policajtami keď sa nosili značky Lonsdale
kopretinka
19.02.23,20:03
aký je problém s Lonsdale?
buchač
19.02.23,20:29
kopretinka (Dnes 22:03) aký je problém s Lonsdale
=================
Tradiční skinheads.

Tradicionáli (Trojans) (1969 až dodnes)
Principiálne súvisí s objavením 2-tone Ska. Hnutie sa vrátilo medzi svoje korene ako reakcia na začínajúci vplyv nacizmus. V Európe neboli tak známi ako vo Veľkej Británii. Snažia sa svojou hudbou a svojimi časopismi udržať klasický kult Skinheads. O fašistoch hovoria, že im ukradli ich kult, meno a pre ľudí, ktorí sa o tieto veci nezaujímajú, je ťažké pochopiť zmysel a myšlienku Skinheadstva. Obliekajú sa hlavne do športových značiek typu Lonsdale, Ben Sherman či Fred Perry a počúvajú tradičné SKA. Zastávali predovšetkým stále partnerské vzťahy, dobrú prácu a odpor k drogám (okrem alkoholu).
kopretinka
20.02.23,07:27
mala som kedysi biele tričko so zlatým nápisom Lonsdale cez celý predok trička,v sekáči som kúpila,úplne nové,nenosené:D