empty
03.10.06,08:14
Zdravim vas,

Potreboval by som radu. Zastupujem z marketingoveho hladiska internetovy projekt, (online hockey manager) ktora ma do 30 000 registrovanych manazerov z 40 krajin sveta. A je bezplatna.

Mame v plane dat financne ceny trom najlepsim manazerom na konci kazdej sezony (kazdych 70 dni), jednalo by sa o sumy cca 50 - 250 EUR.

Projekt bezi na baze zivnosti.

Podla vsetkeho by nemalo ist podla zakona ani o loteriu zakon z r. 2003 ani o hazardnu hru z.z. 2005.


Bolo by to mozne davat financne ceny?

Za uzitocne rady vopred dakujem
ICQ: 277-877-884
empty
04.10.06,07:43
Nechcel som aby bol z tejto temy monolog, ale co uz.

Neverim ze nenajde odpoved na moju otezku na takomto fore kde su samy mudry a studovany ludia.

Mohol by poradit aj nejaky danovnik,

Keby sa tie vyhry vykazali a odviedla by sa z nich dan, Teoreticky by nemalo hrozit ziadne porusenie zakona. Ide mi o to aby to bolo 100% legalne.

Dufam ze sa najde niekto z radou resp. vysvetlenim.
empty
13.10.06,12:57
No zacalo to ako monolog a tak to aj konci.

Takze keby niekto chcel robit podobnu vec ako je hockeyarena.net treba ist na MFSR.

Tam mi povedali ze mozem davat vyhry lebo sa nejedna o hazard a nepotrebujem ani povolenia, a dokonca mozem davat vyhry aj mladsim ako 18 rokov.

A ani vyplacanie do 45 statov ako v mojom pripade nebude ziadny problem.

Skoda ze sa tu nikto nenasiel s radou ked som to potreboval, ale mozno pomozem ja vam so svojou skusenostou.

Dovidenia
Marianna01
13.10.06,19:55
Empty, neuraz sa, ak Ti nikto neodpovedal. Možno nikto nevedel sto percentnte odpovedať a nechceli Ťa mýliť, nejde tu predsa o fazuľky.
Nakoniec, možno to je z Tvojho hľadiska dobre: vieš, že sa v ťažkých chvíľach môžeš spoľahnúť sám na seba - tie správne info si zoženieš... To je tá lepšia stránka ;)
Držíme Ti palce v hockeyi, aj keď virtuálnom (myslím -?:o)