eviketa
03.10.06,09:04
Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?
sonka1
04.10.06,07:34
Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?

Osávač je odsávač?:p v predajniach farby laky majú také tekuté "leštiče" alebo ako sa to volá ,na autá a tie zahladzujú aj malé trhlinky , napríklad ak je troška poškiabaný lak.
Hlinkovx
04.10.06,07:56
Nemáte niekto skúsenosti, ako "zahladiť" jemné škrabance na antikore ? Pri čistení osávača som použila penovú hubku a nechalo mi to škrabančeky. Neviete čo s tým?
Evik...kúpiť nový a vymeniť :D:D a nabudúce to zase leštiť niečím ostrejším:D
alebo ináč sa riadiť tým vyššie uvedeným príspevkom
AlaNR
04.10.06,10:19
A tie špéci leštiče na nerezové hrnce by Ti v tom nepomohli?

Niečo také som videla v domácich potrebách, neviem síce čo to stálo, ani načo všetko to je, ale keď je to na hrnce, prečo by to nepomohlo aj digestoru? :rolleyes:
eviketa
05.10.06,18:06
No dakujem vám, čosi skusim, ale nedávam šancu. Silvik, ten novy by už asi nešiel. Za tento som vyvalila nehorázne prachy, lebo som chcela byť pekná, no a máš to. Dík za rady popýtam sa a uvidím.
Kolenčík
19.10.06,19:19
V predajniach je dostať kúpiť tzv. leštiacu pastu, je to v takom valci a má to zelenú farbu, k tomu je potrebné kúpiť leštiaci kotúč, ktorý sa upevní do vŕtačky, na kotúč sa nanesie pasta a tým sa kov /teda aj antikor/ zaleští. Kotúč môžeš potom využiť aj na začistenie nabrúsených nožov. Roky to používajú dedinskí mäsiari pri zabijačkách. 100% sa ti to oplatí.