tiburon19
01.04.23,18:38
Potrebujem poradiť ako vo windows media player upravím nejakú hudbu, keď mám napríklad nejaký album a rozkliknem ho tak je tam ako stopa, interpret albumu, žáner, rok, album, dľžka a napríklad v žánri je napr.metal a potrebujem ho prepísať, lenže keď dám prehrať a tam upravím tak mi to nechce zmeniť, keď som mal starý notebook tak išlo v pohode.Ďakujem
misoft
02.04.23,19:41
Tie "udaje" o skladbe - volajú sa TAGy a naúpravi sa používa TAG editor. Ovšem - nenapísal si OS, ani verziu WMP.
Vyhľadaj si https://sdu.sk/Gi1
tiburon19
03.04.23,15:39
Je to Windows 10 a verzia WMP neviem a ani som sa k tomu nedopracoval, neviem kde to nájsť
Chobot
04.04.23,07:41
Tak ja ti nevím Karle..... mám tiež Win10 a vo WMP viem meniť všetky atribúty sklady. Stačí ak si kliknem na daný atribút, potom na Upraviť a dá sa upraviť daný tag k skladbe. Vo WMP si v nastaveniach dáš, aby zapísalo zmeny informácií o médiách aj do súborov a uloží ti to.

Nie je to síce pohodlné, ani user friendly, ale na zmenu pár údajov to postačí.

Ak chceš meniť vlastnosti skladieb vo veľkom, nainštaluj si nejaký Tag editor do PC ako ti poradil misoft a s tým môžeš meniť naraz aj vlastnosti viac súborov.
tiburon19
04.04.23,14:58
Tak dík Karle, pomohlo to, dal som v nastaveniach aby zapísalo zmeny aj do súborov, ešte raz dík.