BENZ30
02.04.23,20:32
Ahojte,
uz dlho pouzivam tp-link TL-WN722N. Nieco som porobil v nastaveniach a vymazal som tam jednu z ulozenych wifin. Odvtedy mi uz tuto wifi nezobrazuje ani ked som odinstaloval a znova naistaloval. Robim si hotspot s iphone SE 3generacia a ten mi nikdy nenajde. Vsetky ostane zariadnia ako mobily, pc mi ho najdu. Predtym to fungovalo bez problemov aj s tymto typom mobilu. Je najaky lepsi takyto adapter? Na pevnom PC nemam inak ako prijimat wifi-signal. Dakujem
misoft
02.04.23,19:22
A kde ho máš v PC zastrčený? Ak niekde vzadu a v kúte pri stene - tak sa nečuduj. Inak - pre pevné PC je odporúčané pripojenie káblom - takéto "sračky" pre desktop PC sú len na smiech.
BENZ30
03.04.23,04:34
Doteraz to fungovalo. Uz to nejde. A davam to spredu a nefunguje mi len ten hotspod s iphone mobilom. Ostante funguje. Pozreboval by som nejako resetnut ten modem. Pointa je v tom, že všetky ostatné zariadenia tú sieť vidia. Bol som si kúpiť aj nový USB WIFI Modem, kde to iste. Sieť nevidí. I keď ju skúsim manuálne pridať, tak sa nič nestane.
Pravdepodobne iphone má nejaký štandard, ktorý tieto usb adaptáry nepodporujú. Starší mobil išiel bez problémov napojiť. Starší tablet sieť videl, ale nešlo napojiť.