Tessa2003
14.04.23,14:20
Natočila som video môjho spevu a chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi mohli povedať svoj názor.
Dopredu upozorňujem, že zvuk je slabý a nemám kvalitné vybavenie.
https://m.youtube.com/watch?v=SQD9nk7GaQI
Chobot
14.04.23,13:03
Ja síce nemám hudobný sluch a neviem spievať, ale podľa mňa, ak si pripravená na riadnu nakladačku od menej tolerantných jedincov, a poriadnu kritiku, tak to tu nechaj. V opačnom prípade ten link radšej vymaž.

Ak si myslíš, že máš talent, tak si zaplať najprv hodiny spevu a uvidíš, či sa talent prejaví. Ale s týmto by si zatiaľ asi ani v Superstar neuspela.

Skús si kriticky pozrieť film Božská Florence, alebo aspoň ukážku z filmu, kde ju stvárnila Meryll Streepová.

https://www.youtube.com/watch?v=AKVzmbLhCDI&ab_channel=GRUBOWKINIE

Florence Foster skutočne existovala a žila na prelome 19. a 20. storočia a hoci nevedela spievať, vplyvné osobnosti ju pretlačili na pódiá a tvárili sa, že je slávna. Až ju karma dobehla a dostala riadnu kritiku po koncerte v Carnegie Hall.

Ak chceš počuť, ako spievala opery, tak tu máš ukážku jej skutočného spevu:

https://www.youtube.com/watch?v=Hcs9yJjVecs&ab_channel=HistoricFilmsStockFootageArchive

Myslíš, že to bol operný spev?

A tvoje video nie je o vybavení. Alebo možno aj je, a škoda, že nemáš autotune. Alebo aspoň kvalitného zvukára, ktorý by ti spev upravil takto:

https://www.youtube.com/watch?v=G2Rhh_4GZmU&ab_channel=LOLComediHa%21
buchač
14.04.23,13:06
Hm...
1. Pridávanie komentárov k videu je vypnuté...noooo, niet sa čo čudovať.
2. Názor ... noooo, radšej nie.
3. Ani kvalitné vybavenie by tomu trápeniu nepomohlo.
Liptak Juraj
14.04.23,13:21
CHobot: To asi bude tym, ze nemas sluch. Mne sa to pacilo. Skoda, ze neviem po anglicky.- nova dusicka
Chobot
14.04.23,13:24
Ja sa nehádam, je to len môj názor, niekomu sa to môže páčiť. Ale porovnaj si to s originálom, že ktorá verzia sa ti bude páčiť viac:



https://www.youtube.com/watch?v=hhE7QMXRE1g&ab_channel=YaelNaimVEVO
Liptak Juraj
14.04.23,13:28
Neporovnavaj original s mladou dievcinou. A navyse kvalitny doprovod originalu
Martuk
14.04.23,16:05
toto sa neda pocuvat, vydrzal som pocuvat asi 20 sekund a potom som to vypol. Vybavenie s tvojim spevom nic nema, vybavenie ti nepomoze. Ako pisal Chobot radsej si zaplat hodiny spevu a tam ti povedia, ci na to mas alebo nemas.
kopretinka
14.04.23,16:21
k spevu nepotrebuješ žiadne vybavenie. Ak chceš vedieť spievať,lebo nevieš,tak si nájdi učiteľa spevu.
Martuk
14.04.23,17:04
takze ako s odporom som sa donutil vypocut si tuto skladbu do konca. Ak si Duro Liptak mysli, ze je to fajn, tak potom sa radsej nevyjadrujem. Tato spievajuca osoba by mala vyhladat odbornika v odbore spevu, ktory by posudil jej moznu kvalitu. A nie na zaklade videa ale na zaklade realneho spevu.
buchač
14.04.23,17:12
Martuk (Dnes 20:04) Ak si Duro Liptak mysli, ze je to fajn, tak potom sa radsej nevyjadrujem.
=====================
To máš asi takto.
Ak sa niekto napríklad vyjadrí, že vonku je slnečno (prší, fúka vietor, sneží, padajú motyky), tak dotyčný (a jeho súputnícke a falošné nicky...na obmene nezáleží) bude tvrdiť úplný opak.
misoft
14.04.23,17:34
Môj názor? NEZVEREJNITEĽNÝ!!!! Boli by tam len samé ***
misoft
14.04.23,17:41
Zato ty máš nasluchací strojček príliš premodulovaný a tak i obyčajné prdenie ti znie ako operné staccato :D
Liptak Juraj
14.04.23,18:19
Ani buchac nema poriadnu vybavu
Martuk
14.04.23,18:26
ako donutil som sa to dopocuvat do konca. Nema vyznam sa trapit. Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine. Durko by asi mal, no radsej budem ticho. Komentar autorke, mimochodom len dnes registrovanej - vybavenie ti je na nic, vyhodene prachy, ako uz spominal Chobot alebo kopretinka, radsej si zaplat ucitela spevu alebo niekoho podobneho a zaspievaj nazivo. Dany clovek ti povie svoj vlastny nazor a v lepsom pripade, ci na to mas alebo nie.
buchač
14.04.23,19:04
Martuk (Dnes 21:26) Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine.
===================
Čo si on myslí, to nie je podstatné.
Jeho (a aj jeho súputnických nickov) najobľúbenejšou činnosťou je nesúhlasiť s ostatnými.
Ak niekto povie, že vonku prší (sneží, fúka, padajú motyky), tak bude tvrdiť, že je vonku slnečno.
Chobot
14.04.23,19:14
Ešte mi napadlo, či jej vôbec ide o nejaký názor, či len nepotrebuje napr. 1000 pozretí, alebo tak a preto sem dala odkaz. Registrovala sa dnes, o 15:20 dala príspevok a od 16.03 tu nebola. Ani ju nezaujíma, ako ju iní hodnotia.
Martuk
14.04.23,19:20
neviem preco mi nezobrazuje komenty, uz som dnes pridal 2 a pod mojim prispevkom nezobrazilo ani jeden z nich
buchač
14.04.23,19:37
Liptak Juraj (Dnes 20:54) Dalsi,co nema sluch
=================
misoft (Dnes 20:41) Zato ty máš nasluchací strojček príliš premodulovaný a tak i obyčajné prdenie ti znie ako operné staccato
=================
Martuk (Dnes 21:26) ako donutil som sa to dopocuvat do konca. Nema vyznam sa trapit. Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine. Durko by asi mal, no radsej budem ticho. Komentar autorke, mimochodom len dnes registrovanej - vybavenie ti je na nic, vyhodene prachy, ako uz spominal Chobot alebo kopretinka, radsej si zaplat ucitela spevu alebo niekoho podobneho a zaspievaj nazivo. Dany clovek ti povie svoj vlastny nazor a v lepsom pripade, ci na to mas alebo nie.
==================
buchač (Dnes 22:04) Martuk (Dnes 21:26) Ak si Durko Liptak mysli, ze toto je ok, no tak neviem, asi by to chcelo nieco ine.
-----------------------------
Čo si on myslí, to nie je podstatné.
Jeho (a aj jeho súputnických nickov) najobľúbenejšou činnosťou je nesúhlasiť s ostatnými.
Ak niekto povie, že vonku prší (sneží, fúka, padajú motyky), tak bude tvrdiť, že je vonku slnečno.
Chobot
14.04.23,20:06
Máš tu všetky 3 tvoje komenty a 1 príspevok, žiadny nie je vymazaný. Neviem, kde je problém.
pavol54
15.04.23,06:16
jedna moja zamestnankyňa keď potrebovala vyhnať mačky zo záhonov taký "spev" spustila že mačky utekali s naježenými chvostami
buchač
15.04.23,07:31
One HŇUP (Dnes 09:20) Boze, co sa mi to, mne staremu chujovi prihodilo.
=============
Nás sa nepýtaj...ty chuj starý. :D :D :D
Nandrolon
15.04.23,08:19
KARASOV ďalší nick? Lebo 2 veci mi tu kolidujú. Pravopis a vetná skladba mi nesúhlasí s tým spevom....
kopretinka
15.04.23,09:32
chobot,to si ako spoznal,že to spievala toto? lebo ja nie a keď som pozrela toto video,tak som zistila,že tú pesničku poznám.
Chobot
15.04.23,12:15
Slová mi boli známe, keď to Tessa "recitovala". A pamätal som si to video a vedel som, že je izraelská speváčka. A to stačilo k identifikácii. Potom si zistil, že vlastne názov pesničky aj Tessa napísala vo svojom videu.