Pavlínka1
17.04.23,18:06
Dobrý deň,
Ak je zamestnancovi daná výpoveď podľa § 63 ods.1a (bod 2 - sa zamestnávateľ (jeho časť) premiestňuje a zamestnanec nesúhlasí so zmenou dohodnutého miesta výkonu práce)
Som učiteľka, zamestnávateľ zrušil naše pracovisko a presúva ho do inej obce, kde je problém s dochádzaním.
Ak mi zamestnávateľ dá výpoveď k 1. júnu - výpovedná lehota je 3 mesiace - školský rok musím dokončiť, lebo mi nedovolí čerpať dovolenku skôr, ale ja mám ešte starú dovolenku a cez prázdniny ju aj tak nestihnem vyčerpať. Predpokladám, že to urobí tak, aby mi 15 dní dovolenky nemusel preplatiť a bude chcieť, aby som ukončila pracovný pomer až k polovici septembra.
1. Mám právo takúto výpoveď odmietnuť podpísať a trvať na dohode podľa § 63 ukončenie pracovného pomeru k istému dátumu napr. k 31.8.
2. Predpokladám, že mi dohodu nebude chcieť dať, lebo je tam odstupné vyššie o 1 plat podľa § 76 (ktorý máme v kolektívnej zmluve). Aké mám ešte možnosti, riešiť túto situáciu?
Ďakujem.
ivka70
17.04.23,16:13
Vypoved ti zamestnavatel nemoze dat tak ,ze PP skonci v polovici mesiaca.
Vypoved ti moze dat len tak, ze od prveho dna nasledujuceho mesiaca zacne plynut vypovedna doba a ta skonci poslednym dnom tretieho mesiaca (ak mas 3 mesacnu VD podla dlzky trvania PP)
Ak dostanes vypoved do konca maja a nestihnes vycerpat vsetku dovolenku, na ktoru ti vznikne narok do konca augusta, ten zvysok ti musi preplatit zo zakona.

Ak by si mala skoncit PP 15.9. tak to ide jedine dohodou. Tu by ti musel navrhnut zamestnavatel.
Ale preplatit 15 dni dovolenky je lacnejsie ako jeden mesiac odstupneho navyse. dohoda by sa mu oplatila mozno v pripade, ze by napr PP skoncil uz 30.6.

A nie, vypoved je vypoved, tu len preberas a beries na vedomie, nemozes ju odmietnut. Ine moznosti ako cakat, co urobi zamestnavatel, v tomto pripade (zrusenie procovneho miesta), nemas.
veronikasad
17.04.23,16:59
Odkedy trvá pracovný pomer?
buchač
17.04.23,17:12
Pojem " nevhodný termín výpovede " slovenský Zákonník práce nepozná.
Pavlínka1
18.04.23,15:09
Pracujem tam od roku 2005
Pavlínka1
18.04.23,15:19
Ďakujem za vysvetlenie,
pomohlo mi už to, že viem, že výpoveď musí dať od 1. dňa v mesiaci a končí posledným dňom tretieho mesiaca.
Čo však potrebujem ešte zistiť - akou formou odmietnuť zmenu dohodnutého výkonu práce. Má to zistiť zamestnávateľ alebo je to povinnosť zamestnanca. Má byť písomné vyjadrenie alebo stačí ústne. (Ja, keby som bola zamestnávateľ, asi by som trvala na písomnom.)
Ďakujem
Tweety
18.04.23,15:25
pomohlo mi už to, že viem, že výpoveď musí dať od 1. dňa v mesiaci a končí posledným dňom tretieho mesiaca.
V tom sa mýliš, nemusí ju dať od 1.dňa v mesiaci, zo zákona začína VD plynúť od 1.dňa v mesiaci po mesiaci, v ktorom bola doručená výpoveď
PP skončí až po skončení VD
Dĺžka VD v tomto prípade závisí od dĺžky trvania PP
ivka70
18.04.23,16:39
z akeho dovodu by si mala zmenit dohodnuty vykon prace? to predsa so zrusenim pracovneho miesta nijako nesuvisi ...
Pavlínka1
18.04.23,21:38
Pochopila som, iba som sa nesprávne vyjadrila - 1.deň v nasledujúcom mesiaci po daní výpovede sa začínajú počítať 3 mesiace.
ivka70 - našu organizáciu zrušil zriaďovateľ a spojil ju s inou organizáciou, ktorej sídlo je v inej obci. Z viacerých dôvodov nebudem dochádzať a teda nechcem pokračovať u daného zamestnávateľa. Prekážka je na strane zamestnávateľa, a preto si myslím, že som správne uviedla §63 ods.1a -druhý bod.
ivka70
19.04.23,04:35
nejde o ziadnu prekazku na strane zamestnavatela ani o zmenu vykonu prace ...to si dost mylis pojmy ....