palobn
23.05.23,11:14
Poprosím o radu, keďže sa stretám s protichodnými názormi.V polovici decembra 2022 som bol zamestnávateľom prakticky donútený prejsť z TPP na 1/2 úväzok od januára 2023 s tým, že už som nestihol vybrať všetku dovolenku,na ktorú som mal nárok, zostali mi 4 dni starej RD z TPP (4x8 hod). V apríli 2023 som kontaktoval mzdovú účtovníčku s otázkou ohľadom čerpania dovolenky a tá mi sms správou oznámila, že z minulého roku mám nárok na čerpanie iba v dľžke 4 dni po 4 hodiny a ďaľšie moje argumenty jednoducho odignorovala. Od iného človeka som dostal radu, že mám najskôr vyčerpať dovolenku z roku 2023 (deň=4 hod) a pred koncom roka resp. pri prípadnom ukončení prac. pomeru požiadať o preplatenie RD z roku 2022 (deň=8 hod.) Poprosím o radu, ako postupovať, aby som prakticky neprišiel o polovicu zostávajúcej RD z minulého roku...Vopred ďakujem za odpovede.
Tweety
23.05.23,09:23
Mzdová ti dala správne informácie. Tvoj nárok na D je v tomto roku v polovičnom úväzku. Al si chcel preplatenie v plnom úväzku, mal si ju vyčerpať ešte v minulom roku .
palobn
23.05.23,09:55
A keď sa nedala vyčerpať kvôli PN kám kolegov???
ivka70
23.05.23,10:04
Zakonnik prace udava dovolenku v tyzdnoch, nie v hodinach. Dovolenka je vzdy vyplacana aktualnym uvazkom. Informacie zo mzdoveho su spravne a nezmenis to, kym sa ti nezmeni zasa uvazok.
Tweety
23.05.23,10:04
potom tak,ako som napísala, preplatenie už len s 1/2 úväzku,deň D sú 4 hod.
ivka70
23.05.23,10:07
to je nezavisle na tom, ze 1 den dovolenky je aktualne u teba 4 hodiny. Dovolenku cerpas len tolko hodin, kolko by si inak bol v praci.
palobn
23.05.23,10:56
Čisto hypoteticky...keby sa mi v priebehu roka zmení prac. pomer znovu na plny TPP, trebárs v júli, tak mám nárok na RD 4 dni z minulého roka + 25 dní za tento vo výške TPP, aj keď budem mať reálne odpracovaného pol roka iba na pol.úväzok?
ivka70
23.05.23,11:08
Ano, ked ich budes cerpat az po juli, ked uz budes mat plny uvazok, tak uz ich cerpas 1den dovolenky = 8 hodin, lebo taky by bol tvoj aktualny uvazok.
veronikasad
23.05.23,11:09
Bohužiaľ, odpoveď mzdovej účtovníčky je v súlade so zákonníkom práce. Nárok starej dovolenky sa neprepocitava a počet dní sa prepláca aktuálnym uvazkom.
Píšeš, že skrátenie úväzku bolo na podnet zamestnávateľa, bolo by preto od neho seriózne keby ti rozdiel doplatil formou odmeny, zákonný nárok však na to nemáš.
Prednostne sa čerpá stará dovolenka, tak ak ti aj nejaká pri skončení pracovného pomeru dostane, náhradu dostaneš len 4 hod./deň
palobn
23.05.23,11:29
Ďakujem za vysvetlenie :)