Maria S.
25.05.23,18:03
Dobry den, sused nam pocas stavebnych prac na svojom pozemku poskodil betonovy mur - jeden blok praskol, ako sme sa s nim rozpravali, pravdepodobne uder bagrom. Este v aprili som ho na to upozornila, prislubil napravu, poslala som mu aj kontakt na vyrobcu. A skutek utek... Jeho zena potom mojej mame povedala, ze koncom maja vraj ma dovolenku a spravi to. Nic... Dnes som sa pytala jeho zeny a ta sa tvarila ze co ona vie, ze on proste pracuje, je doma malo. Nebyvaju tu a su "spoluobcania". Na tomto pozemku maju len bordel a hospodarske zvierata... Ako mam postupovat? Som matka samozivitelka, ja ani tych 200-300 eur proste nemam. Mam volat policiu? Na zalobu a pravnika nemam peniaze... Dakujem za kazdu radu!
jslancik
25.05.23,18:06
jedine po dobrom. po zlom moc nemáte šancu, museli by ste dokazovať, že to spravil on... zdá sa, že na funkciu toho plota to vplyv nemá. možno fotka by pomohla, aby sme mali presnejšiu predstavu.
misoft
25.05.23,19:29
No - milá-zlatá - od nich NIČ nedostaneš. Ešte sú schopní ťa obviniť z diskriminácie.
Ak tam majú bordel - tak jedine cez samosprávu - bordel, zvieratá, choroby, smrad, znečisťovanie vôd a pod. Niečo sa nájde.
red john
26.05.23,03:50
Policia s tym nic nema.
Podat zalobu na sud a najat si pravnika sa da aj bez penazi.

Ale vzhladom k popisanym okolnostiam to vsetko okolo problemu nema velky vyznam, nakolko vysledok v tvoj prospech je mizivy.
Maria S.
26.05.23,17:48
To hej lenze to treba opravit, aby sa nestalo nieco horsie a fakt na to nemam. Uz teraz mam z toho hrozu, co sa sem ide pristahovat :(