Lubos1978
07.06.23,11:54
Z môjho pohľadu, zdržuje a otravuje to všetkých - e-shopy, kuriérov, plus existuje skupina ľudí, ktorá si objedná tovar na dobierku a neprevezme si ho - e-shopu vzniká škoda, zbytočné úsilie a náklady. Z môjho pohľadu, kto chce nejaký tovar, nech si zaplatí vopred. Ak nevie, tak nech sa pozrie do kalendára, je rok 2023 a naučí sa pracovať s online platbami.
veronikasad
07.06.23,09:57
Ďakujeme za tvoj názor, len či tvoj eshop má u zákazníkov už takú dôveru, že budú ochotní platiť vopred...
Lubos1978
07.06.23,10:02
E-shop má stránku, spravidla recenzie, nejakú históriu, ktorá je dostupná verejne. Akú históriu, dôveru a záruku prevzatia tovaru mi ponúka nejaký človek, ktorý vyplní prvý krát online nákupný formulár v e-shope a nič o ňom neviem? Nanešťastie, verejné blacklisty chronických objednávateľov tovaru na dobierku, ktorí tovar neprevezmú, ešte neexistujú.
veronikasad
07.06.23,10:06
Ak tu dôveru máš vybudovanú a najmä krátke dodacie lehoty,nemáš čo riešiť...
Keď však plánuješ financie zákazníkov používať na riešenie svojej finančnej situácie, zle meno sa šíri veľmi rýchlo...
marjankaj
07.06.23,10:10
Keď je to pre teba tak nevýhodné, tak sa vyser na celý eshop, a chod robiť niečo užitočnejšie. Napríklad zametať ulice.
Lubos1978
07.06.23,10:12
A keď je teda niekto extrémne nedôverčivý, tak nech si vyberie Alzu, Mall, renomované e-shopy a hlavne nech nenakupuje cez modrého koníka, Facebook market place, alebo cez Instagram správy, OMG :)
Lubos1978
07.06.23,10:14
ďakujem za príspevok, jeho informačná hodnota nulová, slovník ako u zametača zo 4. cenovej skupiny.
marjankaj
07.06.23,10:43
Na toto by sme teda neprišli.
Chobot
07.06.23,11:50
Založil si otázku. Niečo si napísal, ale nedokázal som identifikovať, čo sa vlastne pýtaš. Aká je otázka?

Ak chceš len diskutovať, mal si založiť debatu. Ja to viem zmeniť na debatu, ale neviem, či tým nezmiznú tieto komentáre k zadaniu.

Takže máš otázku, alebo len chceš o tom diskutovať?