sorcik
01.07.23,12:05
Prosím, v akom odbore môžem pokračovať na Vysokej škole, keď mám 1. stupeň VŠ sociálnej práce? Nechcem už pokračovať v tomto odbore.. plánujem nastúpiť na budúci rok, tak zháňam informácie. Ďakujem.
veronikasad
01.07.23,10:31
Čo by si chcel v živote robiť? Či ti stačí len vysokoškolský diplom?
sorcik
01.07.23,11:14
najskor potrebujem vediet v com mozem pokracovat, potom to rozviniem :-)
Mária27
01.07.23,11:49
Vyber si školu a spýtaj sa tam, aké diferenčné skúšky budeš robiť, keby ťa vzali.
Martuk
01.07.23,12:30
1. stupen socialnej prace, takze sa ti nechce robit. Najlepsie nejake fajne dobre miesto aspon za 2000 mesacne v cistom. V akom odbore mozes pokracovat? V akom chces. Ked zhanas informacie, tak info hladaj na skolach, kam by si chcel nastupit a pokracovat v studiu. Tam ti najlepsie poradia. Co chces rozvijat?? Ak mas titul Bc. a nevies si sam dohladat moznosti dalsieho studia a kde mozes dalej studovat, tak nasrat, dovi dopo. Ked si uz prudko studovany debil nevie sam zistit potrebne info, co a ako dalej, tak to uz je ina kava.
sorcik
01.07.23,12:34
vdaka za odpoved..dobra stranka ta porada, asi som to zle zadal..inak Martuk, mas doma nejake problemy, ked si tak vyletel? Ale, kazdy nazor, taky nazor..dnes pomaly aby si sa na nic nepytal, lebo ta hned zmietnu, ale povedat priamo na otazku to asi mnohi nedokazu..
Martuk
01.07.23,12:43


ja problemy nemam. Ale ako som pisal, mas minimalne Bc. vzdelanie a ak si sam nevies dohladat info, tak vrat titul, pretoze pred takymto studovanymi debilmi nech nas chrania vsetci svati. Vyjadrim sa radsej k prvej otazke V akom odbore mozem studovat...? Mozes studovat v akomkolvek odbore, ak splnis prislusne poziadavky danej skoly.

sorcik
01.07.23,19:17
dobre nechaj to tak. Ty si si o mne utvoril nazor, naopak ja o tebe a v tejto chvili to konci.