ADB
12.07.23,16:04
Môže mi niekto poradiť ohľadom zaradenia do správnej platovej triedy. v roku 2002 som ukončila Bc. majster odbornej výchovy na UMB v BB. Mám aj výučný list. V roku 2009 som začala pracovať v špeciálnom školstve ako majster odbornej výchovy, musela som si doplniť vzdelanie aby som spĺňala kvalifikačné predpoklady. Toto štúdium som ukončila v roku 2014 ako Bc. špeciálnej pedagogiky na KU v Ružomberku. Chcem sa opýtať do ktorej platovej triedy som mala byť zaradená po ukončení štúdia? A zároveň sa chcem opýtať či po ukončení tohto štúdia mám byť zaradená do VŠ 1. stupeň s 1. atestáciou?
Vopred ďakujem za všetky odpovede.
avalik
13.07.23,15:26
pedagogickí zamestnanci sa do platových tried zaraďujú podľa dosiahnutého kariérového stupňa

pozri Nariadenie vlády č. 341/2004 Z. z. ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení platnom v čase ukončenia štúdia

atestácie a zaraďovanie do kariérových stupňov - pozri vtedy platné znenie zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov

nájdeš online v zbierke zákonov: slov-lex.sk, tam si v histórii zadáš obdobie, ktoré potrebuješ
ADB
14.07.23,04:26
avalik, ďakujem veľmi pekne za odpoveď