2haveAwalk
25.07.23,19:49
Je tu niekto, kto vykonáva tieto práce? Je to stresujúce povolanie? Budem rád, ak mi napíšete do správy, mal by som ďalšie otázky. Vďaka
pavol54
25.07.23,18:23
Je to asi tak stresujúca práca, ako práca dopravného policajta. Úlohou dopravného policajta okrem iného je kontrolovať dodržiavanie dopravných predpisov vodičmi. Úlohou menovaných technikov je školiť a kontrolovať dodržiavanie predpisov a noriem v daných oblastiach v prevádzkarňach.
2haveAwalk
25.07.23,18:27
vďaka za odpoveď, obsah práce viem, akurát hľadám niekoho, kto to reálne robí.
veronikasad
25.07.23,20:32
Na porade sa radi verejne, ak máš ďalšie otázky, dopln
2haveAwalk
26.07.23,19:47
Chcel by som vedieť od niekoho, kto to robí, nakoľko je to stresujúca práca, či má človek pritom stále plnú hlavu, či je to rizikové z hľadiska nebezpečenstva a sankcií (či je vysoká pravdepodobnosť, že človek niečo poruší, zabudne, nevšimne si atď.)... Mám obe osvedčenia, no nemám v týchto prácach ten celkový prehľad aký má osoba s dostatočnou praxou. Občas nad tou prácou váham. Preto by som bol rád, ak by to niekto priblížil, ako je to v praxi.
buchač
26.07.23,20:00
2haveAwalk (Dnes 22:47) Chcel by som vedieť od niekoho,.. Mám obe osvedčenia, no nemám v týchto prácach ten celkový prehľad aký má osoba s dostatočnou praxou. Občas nad tou prácou váham. Preto by som bol rád, ak by to niekto priblížil, ako je to v praxi.
===================
To mi príde, ako keby si chcel priblížiť, že ako preplávať kanál LA Manche alebo vystúpiť na Everest...;)

Mal som papiere na revízneho technika tlakových nádob a zdvíhacích zariadení.
Čo myslíš, vysvetlil mi (okrem školenia) niekto, že čo a ako sa to má robiť.
A nevravím, že ak by som niečo opomenul a niekoho prigniavilo, tak smola.
willma
08.08.23,07:44
je to stresujúca práca rovnako ako každá iná. skrátka plánovací kalendár na opakujúce sa činnosti, mať spracovanú dokumentáciu a sledovať legislatívne zmeny. A hlavne mať oko na závady a nebezpečenstvá
mari2x
08.08.23,17:35
oko bezpečáka je najdôležitejšie