vicktor
09.08.23,16:14
Prosim o info.
Mame novu strukturu ECV, ktore ostava na aute aj po predaji do ineho okresu. Ale plati to aj pre stare ECV?
Ku prepisu uz treba mat uzavrete PZP. Ale formular sa pyta aj na ECV a neviem ci ostane nezmenene.
V superpoistovni neberu telefon ani neodpovedaju na mail...
Tak to vyplnanie neviem dokoncit.
Dakujem
ivka70
09.08.23,15:59
Ano, aj stare cislo mozes previest z okresu do okresu.
Ci ostane cislo zavisi len od toho, ci ste sa na tom dohodli (predavajuci-kupujuci).
misoft
09.08.23,17:30
Platí to, čo aj pre nové značky. Podľa nového sú všetky EČV viazané na VOZIDLO (teda i starý formát).
P.S. Aj syn si to tak nechal - má starú značku pôvodného okresu v novom okrese.
A pokiaľ si necháš staré EČV - stak PZP už riešiť nemusíš - a napíšeš to staré EČV.
Katy a R
09.08.23,17:39
PZP si urobíš na terajšie EČ ... bez ohľadu na to, či ho zmeníš, alebo nie. Po prepise na DI to nahlásiš poisťovni - ak si EČ zmenil. Tak sa to robilo aj doteraz.;)
Ak EČ nemeníš, tak už nič nehlásiš;) Vlastne áno (zabudla som) - nové číslo TP :)
vicktor
10.08.23,07:08
Nerozumiem ze PZP resit nemusim ... snad nemusím resit ECV pri uzatvarani mojho nového PZP.
Predavajuci svoju poistku zrusi a od poistovne si vypyta alikvotnu cast. Alebo sa mylim?
vicktor
10.08.23,07:09
Dakujem.
vicktor
10.08.23,07:12
Aha, na TP som zabudol.
Kedysi to bola biela knizocka A5, kam sa na volne listy pisali zmeny. Teraz na zelene lajstro asi tazko.
Takze po prepise budem mat TP s novym cislom, tak ani existujuce nemozem zadat do objednávky PZP...
Katy a R
10.08.23,07:55
čože by si nemohol! - povedala by som dokonca, že musíš;)
zrejme si ešte nekupoval "používané" MV