marleau
13.08.23,07:57
Internetová stávková kancelária žiada tipujúcich, aby jej uviedli pôvod peňazí, za ktoré tipujúci tipuje a hrá. Má na to právo? Vraj jej túto povinnosť ukladá štát. Má na to tiež právo?
avalik
13.08.23,08:32
áno,
prevádzkovateľ hazardnej hry je povinnou osobou podľa zákona ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu, rovnako ako banka, pošta, exekútor, advokát, notár, účtovník, ...
Mária27
14.08.23,13:13
buchač
14.08.23,13:32
Osobne by som rád vidieť, kto a ako skontroluje hráčov v tých všeliakých "kasínach", kde sa hraje na automatoch.
robo197
14.08.23,16:01
Na to musím reagovat... Ma raz napadlo, podám Tipos,online....mal som sen, neviem...registrácia, atd.Len som sa sekol naskenujte OP. ..naskenoval som,ale som zakryl osobné údaje ako seriove číslo,rodné číslo,však na čo im je, vidia že nemám skoro 17 rokov.
Odmietali registráciu.Tak som im napísal,na pošte sa nemusím preukázat s OP,nestačí meno,z OP? je tam fotka, dátun narodenia...že nie.Takže vraj to môže bit ukradnuté OP, no hovorím dakujem, ja údaje nedám...
Tak som ten den,ani doteraz online nepodal,ani na pošte tipos.Ani nič. Skoro si zarobili.:)
buchač
14.08.23,16:33
Upresním predchádzajúci komentár.

buchač (Dnes 16:32) Osobne by som rád vidieť, kto a ako skontroluje hráčov v tých všeliakých "kasínach" (NIE internetových), kde sa hraje na automatoch.
marleau
16.08.23,17:47
to je len zámienka na kontrolu plebsu