APStav
24.08.23,11:25
Dobry den, píše sa rok 2023 a ja mám znovu ten istý problém s touto spoločnosťou, ako snáď všetci ostatný,
Rok dozadu mi poslali ich ponuku vyskúšať prístup k dopytom, zaplatil som to, zistil som ze je to somarina…. Teraz po roku mi znova telefonovali a napádali s ich otravnými otazkami ci mi môžu poslat nieco na email, ja som v tom zhone pri práci povedal to osudne ANO, poslite… a tam mi dosla Faktura 430€ na zaplatenie zasa tej istej služby o ktoru nemam zaujem … Ani po telefonáte s nimi ani po Mailovej komunikácií sa nedá zmluva zrušiť a trvajú na jej úhrade… otázka, načo mám hradit niečo, o čo aj tak nemám záujem a nebudem to využívať ?!!!
Vyhrážaju sa vymáhanim…
Má niekto s nimi skúsenosť, ako sa zbaviť tejto pliagy ?! Tak lahko ako to išlo ,, uzavriet s nimi cez telefon” Tak uz sa to nedá tak lahko zrušiť !
V telefonátoch prezenovatli ich služby ako nezáväzne atď…
Dá sa vypovedat ich zmluva zaplatením 50% zo sumy faktury… Je lepsie to zaplatit a mat s nimi pokoj ? Alebo to pohnať az do TV JOJ
Dakujem za odpoved,
robo197
24.08.23,14:12
Citujem:

4.1.1. Garancia získania zákazky
Garancia získania zákazky platí len pre službu Zasielanie dopytov a to len za predpokladu, že bola súčasťou uzatvorenej zmluvy po telefóne. Objednávateľovi, ktorý si kúpi službu Zasielania dopytov, garantuje Poskytovateľ získanie minimálne 1 zákazky. V prípade, že Objednávateľ nezíska v priebehu plnenia služby minimálne 1 zákazku, vráti Poskytovateľ služby na vyžiadanie Objednávateľa registračný poplatok vo výške 50% či 100% (podľa dohodnutej výšky garancie pri dojednaní zmluvy) alebo predĺži poskytovanú službu zadarmo na ďalšie obdobie.

Takže ak si nebol spokojní, nedostal si žiadnu zákazku, môžeš zrušit objednávku...aj peniaze ti vrátia.Ak si dostal zákazku, buď rád...

.....od takých firiem ruky preč.....

https://www.123dopyt.sk/obchodne-podmienky-dodavatel