Marialujza
30.08.23,14:31
Moja suseda je veľmi klebetna a všetko chce o každom vedieť.Ja chcem mať iba pokoj ,a nič s ňou nechcem riešiť.Ona to však neakceptuje,stále niečo rieši na moju adresu.
veronikasad
30.08.23,12:41
Ďakujeme za info
Martuk
30.08.23,15:19
daj jej po hube a mas pokoj, alebo sa na nu vykasli a neries to, alebo ju zacni aj ty ohovarat, alebo jej robit nejak inak na priek.
jslancik
30.08.23,17:40
nerieš, ignoruj. bav sa s ňou iba v najnutnejších prípadoch. ale zas ju neuraz, ak budeš niekedy niečo potrebovať. a čo ťa po tom, čo ona rieši. susedia majú na ňu svoj názor určite.
Marialujza
31.08.23,04:16
Začalo to až keď si mladý doviedol ženu z mesta .Tá proste ma blbé reči,čo robíme,a ako vyzeráme.Ako majú vyzerať 60 nici oproti 30 nikom?Ja som asi na hlavu,je to taká krava nebeská,podľa všetkého má maturitu a nič viac/študovala zrejme právo a nedostudovala/pretože tak sa žiadna právnická osoba nechova..svojmu decku povedala maly k..
..
misoft
31.08.23,04:31
To nie je susedský problém, to je problém tej SUSEDY! Ignorovať! Pokiaľ si s ostatnými OK - tí ostatní aj sami pochopia, čo je zač tá "oná"!

Aj podo mnou bývajú susedia, ktorým vadí všetko. Keď boli deti malé - búchanie, keď syn zaparkoval auto, sused z okna bliakal, aby zaparkoval inde, lebo je to "jeho" miesto, kde stále parkuje - syn mu odkázal, že má vedľa aj iné miesta a takto bol označený za sprostého chuligána. Nato sused do mňa skočil, aby som si so synom "urobil poriadok" - výsledok? Poslali sme ho do ****. Potom mu začalo vadiť, že na dcéru som mal zľavy na TKO (študovala mimo miesta TP aj mimo republiky). A nakoniec mu nedávno vadilo, že ku mne prichádza priveľa ľudí (dcéra sa vydala a pred tým je často zhon). A to na jeho "muške" nie som sám - jemu vadí asi 75% majiteľov bytov vo vchode. Takže nastúpila tvrdá ignorácia - ako keby pre nás neexistovali.
marleau
31.08.23,04:43
treba jej podsunúť takú lož, ktorá bude na druhý de) vyvrátená a ona ostane na smiech, prípadne si to s ňou prebrať
Marialujza
04.09.23,18:39
Ďakujem všetkým za odpovede.
Marialujza
05.09.23,23:40
Dom bude tichý ..z mojej strany toľko.
Čo sa týka ostatných problémov,kamarátky určite nebudeme,kto chce aby mu
každý videl do hrnca.