jarek26
18.09.23,17:40
Dobry den,
Chcem sa opytat ,ze ak som dostal zmluvnu pokutu vo vyske 200eur, kde som nevedel , ze onedlho mi bude koncit zmluva , ktora bola automaticky predlzena a koncila by 1.4.2024 od poskytovatela internetu, a ja som podal vypoved o zruseni internetu kde mi konci vypovedna doba 30.9.2023.Ja sa chcem opytat, ci sa to da vratit spat - to zrusenie,alebo uz podla pravnych noriem to plati a budem musiet zaplatit tu zmluvnu pokutu za porusenie zmluvy.Da sa to este nejako riesit?
Dakujem za odpovede
jslancik
18.09.23,16:24
treba komunikovať, ale nie tu na nestrannej porade. spýtaj sa rovno druhej strany zmluvného vzťahu. keď to už teda nevieš vyčítať zo zmlúv...
jelalim
18.09.23,18:57
tak ako si podal vypoved, tak tak isto podaj odvolanie výpovede.
Druhá strana s tým môže súhlasiť, ale aj nemusí. Viac info dostaneš vo vešteckej guly, alebo u druhej strany.
misoft
19.09.23,13:42
Najdi si zmluvu a prečítaj si ich obchodné podmienky zmluvy. Pokiaľ to tam nemáš (a zároveň to nemajú ani zverejnené za svojej stránke - ak ju majú) - tak zmluvná pokuta nemôže byť. Ale v podstate ISP - najmä pri zmluvách na určitý čas (viazanosť) tp v podmienkach majú zverejnené, zároveň majú zverejnené, kedy a akým spôsobom môžeš od zmluvy odstúpiť (min. doba je 30 dní pre ukončením lehoty viazanosti), inak sa zmluva automaticky predlžuje práve o tú viazanosť.
https://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-513#p750
zze/1991-513/750