zbenke
08.10.23,10:17
Dobrý deň, som otec za chvíľu už 4 ročného syna. Chodievam za ním raz za mesiac na 2 hodiny. Hráme sa, rozprávame sa atď... Malý ale nevie ze som jeho otec matka mu to nevravi a keďže chodím len raz mesačne tak nemáme ani taký vzťah aký by som si želal mat so svojím syncekom. Podal som žalobu na úpravu styku pretože by som chcel byť súčasťou života môjho milovaného syna, starať sa o neho, učiť ho nové veci, tráviť s nim skratka viac času. Akú mám šancu že mi to v tomto prípade súd schvali. Môjho syna nadovšetko milujem a aj ja ako otec chcem mať spomienky na to ako som mu dal pusu na dobrú noc a poprial krásne sny, alebo ako som ho naučil nejakú novú vec a videl jeho úsmev. Možno sú to banálne veci pre niekoho ale pre mňa je to veľmi dôležité keďže je to moje jedine dieťa a ja nechcem prísť o jeho detstvo keď je malý a hravý.

Ďakujem
ivka70
08.10.23,19:07
Treba , si dat ziadost na, sud, syn je vacsi, zvladne aj dlhsie stretnutia s otcom. Rozhodne viac ako ked bol babatko.
Tak ako si to popisal tu, napises do ziadosti, preco a mozes aj ako by si chcel upravit stretavanie so synom.
buchač
08.10.23,19:15
Akú mám šancu že mi to v tomto prípade súd schvali.
=======================
...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=bTaY8tjWb