tomas_senec
20.10.23,12:55
Pekne pozdravujem. Potreboval by som právnu radu, či sa dá reklamovať vozidlo po záruke, nakoľko je s najväčšou pravdepodobnosťou na vine výrobná vada.
Jedná sa o VW Touareg 2021. Záruka skončila 02.06.2023 a začali sa prejavovať čudné zvuky spod motora. Auto ma najazdených 57000km. Stav takmer nového.
Doteraz bol pravidelný servis len v autorizovanom servise.
Po reklamácii v servise mi bolo vysvetlené, že auto je po záruke a všetku prácu a diely si hradím sám. Takže kulancia zamietnutá. Navyše sa vyjadrili, že musí ísť motor+prevodovka von.
Je možné ich nejako napadnúť v zmysle, že nieje normálne aby vozidlo za 92000eur vydávalo zvuky ako staré vylágrované auto?
A oni sa vyhovárajú na koniec záruky.
Prikladám aj odkaz na podivné zvuky auta: https://www.youtube.com/shorts/VcztOAspSbY?feature=share

Ževraj vlajková loď od Volkswagenu


Ďakujem za každú odpoveď
ivka70
20.10.23,11:00
Zial, nie je to mozne napadnúť .
Zaruka skoncila.
Aj za 50000 km vie "kvalitny" sofer zhumplovat aj prevodovku ci nejaku mechanicku časť auta.
Alebo tam namontovali to zname "ku...tko", co vsetko zacne po zaruke kazit :)
buchač
20.10.23,17:01
Keby sa dal tovar (vo všeobecnosti) reklamovať po dobe platnosti, to by bola iná káva.

Vravíš, že s najväčšou pravdepodobnosťou je na vine výrobná vada ? To si zistil podľa zvuku (viď video) ?
Ja som iného názoru. Výrobnú vadu by bolo potrebné dokázať...a vtedy by sa eventuálne mohlo uvažovať o reklamácii.

P.S.:
K predraženým autám snáď len poznámka.
Ak má majiteľ na drahé auto, tak by mal mať aj na servis a opravy.
...ale čo...veď dáš do nákladov firmy a fertig.
tomas_senec
20.10.23,17:24
Važený pán buchač
Auto je kupované v hotovosti na FO a čo sa týka servisu a opravy, na to mám.
Tu ide o princíp hry spoločnosti VW.
Nejde mi do hlavy, že vozidlo v hodnote 1-izbového bytu, či malého RD v mimopolohe sa dokáže takto nepríjemne zviditeľňovať na kvalite.
Ak si dáte postaviť firme dom a o 2 roky sa strecha začne prepadávať, resp steny začnú praskať, dáte si položiť novú strechu alebo sanáciu stien a spevňovanie základov na vlastné náklady?
Hmmmm…. Škrabem sa po hlave ale tu sa nejedná o práčku alebo záhradnú kosačku.
Tu ide aj o prestíž a reklamu značky.
Ak reklamujem VW Polo, no dobre, zmietnu to zo stola. Ale Touareg? Veď z toho slovenská fabrika žije.
Nechcem nech mi preplatia celú opravu ale aspoň profesionálny prístup.
A čo sa týka predošlej odpovede, že šofér vie zničiť auto aj po 50 000km, to sa ohradzujem.
Mal som X áut, o ktoré je vždy dobre starané a nakoľko sa v nich vozí moja rodina, dbám na bezpečnosť a šetrnosť.
Moja otázka bola smerovaná jasne….
veronikasad
20.10.23,17:41
Skús napísať vedeniu výrobného podniku
buchač
20.10.23,17:46
tomas_senec (Dnes 20:24) Važený pán buchač
Moja otázka bola smerovaná jasne….
------------------------------------------
...a ja som snáď jasne neodpovedal ?
Mám zopakovať ?

Prestíž a reklama značky ?
Na to by som sa veru vybodol.

P.S.:
To ironické oslovenie si nechaj pre niekoho iného.
faro1
21.10.23,04:12
Tie zvuky sú od dvojhmotového zotrvačníka. Na nadmerné opotrebenie alebo zničenie má vplyv aj spôsob jazdy, prípadne aj parkovanie v kopci, viac v linku: http://www.autorubik.sk/clanky/dvojhmotovy-dvojhmotny-zotrvacnik-princip-konstrukcia-rady/ Je preto nemožné reklamovať diel po záruke vozidla. Ako by si dokazoval zodpovednosť výrobcu za takúto vadu? Po kúpe vozidla a prečítaní návodu - pasportu si sa mal zaujímať aj o spôsobe jazdy s vozidlom ktoré si zakúpil. Tu neplatí že si mal niekoľko vozidiel a si skúsený vodič. Veru veľa ľudí zaplakalo pri finančne náročnej oprave - výmene dvojhmotového zotrvačníka.