uplnynovacik
22.10.23,11:22
Ahojte, aj vam sa deje to ze po tom ako zacnete byt do niekoho zalubeny, tak sa stanete majetnicki a zrazu uz nie ste taki pohodovi ako ste boli predtym ? Mrzi ma to, ze dojde vo mne k takej zmene ale ked niekoho mam naozaj rada chcem ho celeho pre seba :). A po 30tke mam pocit ze predchadzajuce zle skusenosti mi navyse este vytvaraju flashbacky takze majetnicka so sklonom nedoverovat skrz minule vztahy. V poslednom vztahu som vysvetlovala, ze potrebujem viac casu aby som zacala doverovat ale nakoniec mam pocit ze je zbytocne ze som nieco vobec vysvetlovala preco som aka som. Nevravim ze som isla do velkych detailov (kopu veci o mne ten clovek nevie este) ale chcela som aby sa necitil zle skrz toho ze ja neviem vstupit do ziadneho vztahu uplne cisto, bez obav ked uz zacinam nieco citit. Skratka sa bojim ze mi ten clovek ublizi (aj ked nemozem povedat ze sa bojim daneho cloveka, skor sa bojim samej seba, ze uz to nedam a zas prejde dalsich x rokov aby som sa spamatavala).A ak dany clovek mi poskytne bezpecie fyzycke & emocne - v tomto momente akoby dany clovek ukaze ze mu mozem verit a vo mne sa stane akoby prebudenie a tym ze citim tolke "bezpecie" tak chcem to cele len pre seba . Ach boze. Mozno sa najde niekto kto to pochopi a bude vediet dat radu / vlastnu skusenost.